Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Zakładka w menu


Wyderovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam, że chciałem naprawić wdg. tego http://www.forum.invisionize.pl/topic/5653-ipboard-33-zdublowane-zakladki-forums-members/

Ale nie mam wgl wiersza

{parse variable="appActive" default="" oncondition="$data['app_active']" value="active"}

<li id="nav_app_{$data[" app_dir']}'="" class="left {parse variable=" appactive"}"=""><a href="{parse url="{$data[" app_link']}"="" seotitle="false" base="public" }'="" title="{parse expression="sprintf( $this->lang->words[" go_to_prefix'],="" ipslib::getapptitle($data['app_dir'])="" )"}'="">{IPSLib::getAppTitle($data['app_dir'])}</a></li>

</if>

</foreach>

</if>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie = jeden temat

Więc jak dodać zakładke to:

Znajdź w ACP ==> Wygląd ==> Skin ==> globalTemplate:

<if test="applicationsloop:|:is_array($header_items['applications']) AND count($header_items['applications'])">

Pod tym wstaw:

<li id='nav_home'><a href='LINK GDZIE MA ODNOŚIĆ ZAKŁADKA' title='Wejdź w NAZWA' rel="home">NAZWA</a></li>

Pozdrawiam

Domagasz się szybkiej reakcji z mojej strony? Proszę, zacytuj post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.