Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Link do strony głównej


Gość Komar
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam dosyc glupi problem...

Zastanawiam sie czy jest to mozliwe do zrobienia.

 

Aktualnie moje logo na forum: "images/logo.png"

Gdy najade na to logo kursorem widze: "Przejdz do strony glownej forum"

Co widze w pasku (gdzie kieruje link): "moja-strona.pl"

 

I teraz moje pytanie... Czy jest mozliwe by ten obrazek kierowal na "moja-strona.pl/index.php" ?

To samo z nawigacją na forach, Tam gdzie jest "Moja Strona > News > Regulaminy...", gdy klikne na "Moja Strona", przenosi na moja-strona.pl. Chcialbym by podobnie jak w poprzednim przypadku, przenosilo na moja-strona.pl/index.php.

 

Przejrzalem w opcjach, nic nie znalazlem.

Wujek google tez nie pomogl.

Czy jest mozliwa zmiana tego bez edytowania templatek ? (wydaje mi sie ze podczas instalacji skryptu ipb, widzialem to)

 

Prosze o pomoc. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zrobic na moja-strona.pl/index.html, intro we flashu, ktore bedzie przenosilo pozniej na index.php, nie chce pozniej by ktos kto chce wrocic na strone glowna, znowu ogladal intro itp... ;]

 

Mam nadzieje ze wyjasnilem dlaczego ;)

 

 

@dbl-up:

A powiesz mi mniej wiecej gdzie to znajde? I co jesli jestem w temacie... tez bd musial zmieniac w kazdej templatce? tzn topic_view, forums_view, globaltemplate itp itd ?

Edytowane przez Komar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiesz mi mniej wiecej gdzie to znajde? I co jesli jestem w temacie... tez bd musial zmieniac w kazdej templatce? tzn topic_view, forums_view, globaltemplate itp itd ?

Ja zmieniałem w każdym skinie, w  defaultHeader - i nigdzie więcej

Jeżeli wyedytujesz będziesz widział co musisz zmienić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiesz mi mniej wiecej gdzie to znajde? I co jesli jestem w temacie... tez bd musial zmieniac w kazdej templatce? tzn topic_view, forums_view, globaltemplate itp itd ?

Ja zmieniałem w każdym skinie, w  defaultHeader - i nigdzie więcej

Jeżeli wyedytujesz będziesz widział co musisz zmienić :D

 

Rzeczywiście, adres po kliknieciu w logo sie zmienil ;)))

 

Teraz drugi link ;(

http://scr.hu/0afu/k4qdb'>Link do Obrazka

 

Wie ktos jak to zmienic? W tym pasku 'nawigacji' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Ale ja to nie jest dobre rozwiązanie i nikt Ci w takim czymś nie pomoże, bo to NIE tak się robi, w ogóle nie powinno się tego zmieniać.

 

Jak się uparłeś na takie cuda wianki to musisz wymyślić inny sposób lub sobie dać spokój. Możesz wyłączyć aplikację forums z widzialności, a potem wstawić ręcznie link w header. Tylko błagam - poszukaj jak się to robi, bo pisaliśmy o tym setki razy. Musisz mieć świadomość, że takie zachcianki powinno się rozwiązywać samemu, a jeśli nie masz wystarczającej wiedzy to być gotowym na obejście się smakiem.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmieniam pole Website Address, pojawia sie nowy link do "Strony GLownej" w nawigacji, z poprawnym linkiem, jednak w linijce z nawigacją po forach (Strona Glowna > Newsy > Ogloszenia), gdy klikne Strona Glowna, nadal pozostaje poprzedni link.

 

DawPi, skoro mowisz ze nei TAK sie to robi, to jak? ;]

 

Pozatym ja nie szukam odpowiedzi JAK TO zmienic, tylko GDZIE moge zmienic pole settings['board_url'], oraz W JAKIEJ templatce mam ta nawigacje po forach -> Strona Glowna > Newsy > Ogloszenia.

 

Wiec ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia możesz nadpisywać w pliku conf_global.php.

 

W sumie dzięki, jednak jak mówiłeś, zmiana board_url nie pomogła ,a nawet zaszkodziła.. ;p

 

Anyway zamiast zmieniac linku, usunalem a href w breadcrumbs, i to pomoglo.

W pasku gornej nawigacji, usune w aplikacji forums, widocznosc linku i dodam recznie.

 

Temat do zamkniecia, juz wszystko wiem. Dzieki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.