Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błąd zintegrowanego systemu reputacji po upgrade na 3.4.2


Kuchar
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez PawelS,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Po upgrade na 3.4.2 wywala mi błąd w reputacji. Wygląda to następująco: 

 

post-11909-0-60882900-1359170213_thumb.j

 

Zmienialem na domyślny styl, przebudowałem style i dalej to samo. Co może być przyczyną? 

 

 

 

PS: Nie mogę zmienić już tematu - proszę moderatorów o podmianę na Błąd zintegrowanego systemu reputacji po upgrade na 3.4.2. Przepraszam za nieuwagę. 

Edytowane przez DawPi
Edycja tytułu wątku. Na przyszłość staraj się dokładniej opisywać swoje tematy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Czy możecie się raz na zawsze nauczyć, że aktualizacja forum NIE wykonuje aktualizacji skinów trzecich autorów i że w tym trzeba szukać w pierwszej kolejności? Tj. sprawdzić kompatybilność z wersją forum. Jak wy chcecie się nauczyć adminować forum, jak takich podstawowych diagnoz nie potraficie wykonywać. Naprawdę smutne to jest.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Zmienialem na domyślny styl, przebudowałem style i dalej to samo. Co może być przyczyną?

Czy możecie się raz na zawsze nauczyć, że aktualizacja forum NIE wykonuje aktualizacji skinów trzecich autorów i że w tym trzeba szukać w pierwszej kolejności? Tj. sprawdzić kompatybilność z wersją forum. Jak wy chcecie się nauczyć adminować forum, jak takich podstawowych diagnoz nie potraficie wykonywać. Naprawdę smutne to jest.

 

Dawid za wcześnie wstał :D

Ale moim zdaniem to powinno działać, wygląda jak coś ze skinem, może przebudowałeś źle? :superman:

Może spróbuj tak:

Przebuduj dane głównego stylu zaznacz html, css i różnice.

Następnie po prawej zaznacz system, forums, members. Przebuduj to, a poźniej przebuduj normalnie wszystkie style. I jak nie bedzie działać to sprawdź raz jeszcze na domyślnym stylu jak to wygląda.

Edytowane przez PawelS
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie miałeś przypadkiem zainstalowanego wcześniej moda do wyświetlania zakładki z reputacją w profilu?

  • Lubię to 1

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienialem na domyślny styl, przebudowałem style i dalej to samo. Co może być przyczyną?

>Czy możecie się raz na zawsze nauczyć, że aktualizacja forum NIE wykonuje aktualizacji skinów trzecich autorów i że w tym trzeba szukać w pierwszej kolejności? Tj. sprawdzić kompatybilność z wersją forum. Jak wy chcecie się nauczyć adminować forum, jak takich podstawowych diagnoz nie potraficie wykonywać. Naprawdę smutne to jest.

 

Dawid za wcześnie wstał :D

Ale moim zdaniem to powinno działać, wygląda jak coś ze skinem, może przebudowałeś źle? :superman:

Może spróbuj tak:

Przebuduj dane głównego stylu zaznacz html, css i różnice.

Następnie po prawej zaznacz system, forums, members. Przebuduj to, a poźniej przebuduj normalnie wszystkie style. I jak nie bedzie działać to sprawdź raz jeszcze na domyślnym stylu jak to wygląda.

 

 

Paweł przebudowywałem wszystko już wcześniej. Zrobiłem to jeszcze raz wraz z usunięciem z serwera wszystkich dodatków związanych z reputacją i poszło - także dzięki. 

 

 

 

 

Jakub - masz rację. Miałem zainstalowane dodatki: 

 

Reputation Profile Tab - pokazuje reputacje otrzymaną w profilu

Show Reputation in User Info - pokazuje ilość reputacji w widoku tematu. 

 

Dodam tylko, że przy wersji 3.4.1 wszystko hulało znakomicie. Błąd pojawił się dopiero teraz. Najprawdopodobniej nie zgrao się z Reputation Profile Tab i coś się gryzło... na testowym serwerze na czystej wersji 3.4.2 po instalacji tego dodatku w ogóle go nie pokazywało, więc coś z tym jest nie tak... 

 

Dzięki Panowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.