Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Podstrona HTML


LordVladek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum, więc jeżeli zły dział, to bardzo przepraszam. Otóż mam postawione forum  na localhoscie, i mam pytanko, bo na razie testuje różne silniki, jednak ipb mi najbardziej przypadło do gustu, i chiałbym wiedzieć czy można dodać podstronę + zakładkę, podstrona jest w html, i jest to taki panel płatności sms, bardzo mi na tym zależy, z góry dziękuje za każdą okazaną pomoc.

 

ups ... wstawiłem nie do tego działu co trzeba ... można prosić o przeniesienie do modyfikacje - pomoc ipb 3.3? dziękuje i przepraszam za kłopot

Edytowane przez LordVladek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tyle tylko że ja chciałbym to jako zakładka, a mam zakładkę "Custom Pages" i tam jest wybór podstrony, i dopiero przenosi mnie na interesującą mnie treść :( Da radę jakoś od razu wklepać link żeby przenosiło do tej interesującej mnie treści oraz żeby był jako zakładka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam kilka ss:

 

Jak to wygląda:

 

0AlBylz.png

 

Po kliknięciu w "Custom Pages" (można się tego pozbyć?) pojawia się to:

 

JA1dG72.png
 

Jeśli chodzi o to: http://forum.invisionize.pl/topic/32753-dodawanie-zakladek-do-menu/?p=199987 to wiem o co tutaj chodzi, tylko nie wiem co podać w miejscu "Link". Chyba wiem jaki link trzeba tutaj podać. Za każdą pomoc dziękuje! ;)

Edytowane przez LordVladek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

W razie chęci otrzymania pomocy związanej z tą modyfikacją użyj odpowiedniego tematu na forum. Dziękuję.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.