Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

tabela serwerów


Kozak2246

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję lecz to nie to samo :)

 

Ja proszę o gotowy kod cmsa z komentarzami, systemem newsów, dodatkowo sklepem i forum - wszystko musi być autorskie!

na tym obrazku co podałem jest to gdzieś w necie , szukam lecz nie mogę znaleźć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To słabo szukasz. Musisz postarać się bardziej.

Podpowiem: http://gameq.sourceforge.net/

Ta twoja strona co podałeś wql działa ? bo mi nie !

Działa i nie tylko jemu.

 

I jest to dobra podpowiedź bo forum na której jest ta tabela (screen) używa właśnie biblioteki gameQ.

Edytowane przez naXe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To słabo szukasz. Musisz postarać się bardziej.

Podpowiem: http://gameq.sourceforge.net/

Ta twoja strona co podałeś wql działa ? bo mi nie !

Działa i nie tylko jemu.

 

I jest to dobra podpowiedź bo forum na której jest ta tabela (screen) używa właśnie biblioteki gameQ.

http://gameq.sourceforge.net/#installation

Pobrałem jakiś gameq.1.12. :) i jak edytuje to mam go tak po prostu wrzucić na serwer www ?? 

Gdzieś mam wkleić ten status ? czy jak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby ktoś powiedział że truskawki rosną na wierzbie, też byś uwierzył?

Stwierdzenie równie absurdalne jak:

Podobno jego tabelka dużo transferu zjada ;/ nie wiem czy to prawda ale na jednym forum tak było

Edytowane przez Macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby ktoś powiedział że truskawki rosną na wierzbie, też byś uwierzył?

Stwierdzenie równie absurdalne jak:

Podobno jego tabelka dużo transferu zjada ;/ nie wiem czy to prawda ale na jednym forum tak było

Mi tak administratorzy tam powiedzieli że dużo im zjadła , lecz wy jesteście doświadczeni i dlatego zadałem wam te pytanie tutaj dlatego proszę o pomoc bo chciałbym taką tabelkę jak jest na 1 obrazku , jeśli nikt jej nie znajdzie dodam tabelkę Golus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za problem pobawić się trochę w HTMLu ?

Dostałeś już 3 linki (biblioteka gemeQ - wykorzystwana w tabeli, która jest na screenie w pierwszym poście, 2 linki do gotowych skryptów), czego chcieć więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ratosluaf

Śmiem twierdzić, że tabela golusia jest przesadzona, ja mam osobiście skrypt tabeli na oddzielnym hostingu (nikt tam nie zajrzy), a u mnie pobieram zawartość przez crona i wrzucam do mysql co 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.