Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zmiana hostingu, nie działające forum.


tenechu
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Opisze w skrócie problem.

Nie dalej jak wczoraj forum stało na hostingu unixstorm, lecz był to za słaby pakiet to zdecydowałem sie przenieść forum, padło na fwl.pl ( a tak chciałem spróbować) no dobra podłączyłem domenę wszystko fajnie trybi wrzucam pliki, odpalam link i .. d*pa, biała strona, no dobra odpalam w takim razie link/index.php a tutaj przegladarka chce mi pobrać ten plik, o Ty cholero!

No dobra poczekam te 24h może dns'y może coś tam u nich, no nie wiem.

 

Dziś wchodzę to samo.

 

Padła decyzja zmienimy na inny hosting, padło tym razem na hekko.pl

Formularz zadań wykonany ten sam co w/w przypadku, bum! to samo.

 

Napisałem do AZ.pl -

 

u nas wszystko git działa, proszę się kontaktować z hostingiem.
 

 

 

Napisałem do hostingu  i dostałem taką odpowiedź

Witam serdecznie,

Uprzejmie informuję, że problem jest spowodowany przez skrypt który zapętla się w nieskończoność. Proszę o kontakt w tej sprawie z twórcą skryptu/szablonu lub programistą w celu rozwiązania problemu.

 

I w tym momencie nie wiem co robić, bo nigdy nie miałem takiego problemu, podpinałem mnóstwo domen, pare razy zmieniałem hostingi zawsze było dobrze, a teraz problem.

 

Może wy macie jakieś pomysły.

 

Pozdrówka.

 

Pan z pomocy polecił sprawdzić logi błędów apache

 

[Wed Feb 13 14:36:06 2013] [error] [client 85.202.35.159] File does not exist: /home/enemiak/domains/ultra-frag.eu/public_html/favicon.ico
[Wed Feb 13 14:38:29 2013] [error] [client 93.105.187.53] File does not exist: /home/enemiak/domains/ultra-frag.eu/public_html/favicon.ico
[Wed Feb 13 14:39:26 2013] [error] [client 93.105.187.53] Directory index forbidden by Options directive: /home/enemiak/domains/ultra-frag.eu/public_html/
[Wed Feb 13 14:39:26 2013] [error] [client 93.105.187.53] File does not exist: /home/enemiak/domains/ultra-frag.eu/public_html/favicon.ico
[Wed Feb 13 14:39:39 2013] [error] [client 93.105.187.53] File does not exist: /home/enemiak/domains/ultra-frag.eu/public_html/favicon.ico
[Wed Feb 13 14:40:00 2013] [error] [client 93.105.187.53] Request exceeded the limit of 50 internal redirects due to probable configuration error. Use 'LimitInternalRecursion' to increase the limit if necessary. Use 'LogLevel debug' to get a backtrace.
[Wed Feb 13 14:40:00 2013] [error] [client 93.105.187.53] Request exceeded the limit of 50 internal redirects due to probable configuration error. Use 'LimitInternalRecursion' to increase the limit if necessary. Use 'LogLevel debug' to get a backtrace.

Edytowane przez tenechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PawelS - nigdzie nie moge wejść bo co nie wpiszę to wywołuje mi ściągnięcie tego pliku.

 

Na chwile obecną rozwiązuje to oryginalnymi plikami z panelu i potem będę patrzył co się dzieje

 

DawPi - w .htaccess mam tylko mod rewrite do przyjaznych linków.

 

<IfModule mod_rewrite.c>
Options -MultiViews
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Jak przy próbie wejścia do ACP pobiera Ci plik, a nie to ładuje to kontaktuj się z adminem serwera.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.