Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Odrzucenie tematu


Petrus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy jest możliwość dodania do moderowanych tematów opcji ODRZUĆ? Obecnie moderatorzy mają jedynie opcję ZATWIERDŹ.

Z oczywistych względów moderatorzy nie mogą usuwać tematów, więc opcja odrzuć tylko dla moderowanych tematów była by bardzo fajna.

 

Czy jest coś takiego?

 

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Włączyłeś im w ogóle tę opcję w ustawieniach grupy lub danego forum (teraz nie pamiętam gdzie dokładnie się to definiuje)? Zajrzałeś tam w ogóle? :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście.

Sprawdzam to po sobie (ranga Administrator). Mam opcję jedynie akceptacji, a żeby odrzucić po prostu muszę usunąć temat. Jako, iż moderatorzy nie mogą usuwać zostaje im tylko opcja akceptacji.

 

W Panelu mam włączoną oczywiście opcję moderacji tematów i są one moderowane, ale jak wspomniałem nie ma opcji odrzuć.

 

Oczywiście styl domyślny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale defakto post dalej jest, tyle że jest odznaczony z 'w kolejce' i zostaje zablokowany.

Chodziło mi o coś takiego bardziej, że jeżeli moderator odrzuci zawartość to stanie się z nią to jakby usunął ten temat tzn. Będzie on widoczny w panelu moderacyjnym jako usunięta zawartość, jednak na danym forum nie będzie wyświetlany.

 

Wspomniana przez Ciebie opcja ukrywa te posty, ale ich nie usuwa...W końcu moderacja tematów po to jest, aby stwierdzić czy post nadaje się do akceptacji na danym forum czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Hm, to mowa w końcu o postach czy tematach, bo się pogubiłem? Możesz przecież usunąć posty - nie będą widoczne na forum, a w panelu moderatora i owszem.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia czy mówimy o akceptacji postów, czy tematów.

Tak, ja mam taką możliwość, ale nie chce dawać możliwości usuwania moderatorom tematów, gdyż nie uważam tego za konieczne ryzyko.

 

Może Ci się wydawać dziwny temat tych rozważań. Po prostu dawniej używałem phpbb2 przema i w nim była opcja |Akceptuj | Odrzuć|. Jeżeli odrzucano temat, to po prostu został usuwany. Nie mialo to powiązania z możliwością moderatorów do usuwania zwykłych, niemoderowanych tematów.

Edytowane przez Petrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź sobie w ACP => Fora => Fora (Zarządzaj forami) , zaznacz fora które dotyczą danej grupy moderatorów ptaszkiem z prawej strony, zjedź na sam dół i tam masz grupę dodaj moderatora. Wybierz grupę która ma zarządzać tymi forami i pojawi Ci się lista wszystkich opcji. Myślę, że jak dobrze to ustawisz, to będzie działać tak jak chcesz aby działało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast trzymać się głównego wątku to czepiasz się pojedynczych słów. Nie chodzi o global moda, ani administratora tylko zwykłego moda pojedynczego fora.

Po raz 2-gi nie czytasz wcześniejszych wypowiedzi.

 

Niczego się nie czepiam, bo diabeł zwykle tkwi w szczegółach. Sam nie potrafisz się prawidłowo wysłowić. Nie ma znaczenia czy dodajesz szarego usera jako moderatora czy administratora / super moderatora / junior moderatora czy Jennifer Lopez.

 

Właśnie zrobiłem mały test, aby Ci udowodnić, że nie masz racji. Wybrałem sobie kilka forów, dodałem mojego użytkownika testowego (zwykły szary user) jako moderatora, zaznaczyłem te opcje:

 

post-1614-0-71265300-1361285538_thumb.jp

 

post-1614-0-00887300-1361285561_thumb.jp

 

 

I o dziwo wielkie nieba! Opcja ukrywania postów w tych forach pojawiła się zwykłemu użytkownikowi! Więc zamiast psioczyć na ludzi, którzy chcą Ci pomóc, sprawdź lepiej te ustawienia i czy dobrze zaznaczyłeś fora w których opcja ukrywania ma działać <_<

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.