Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Konwersja z przema na IPB(nie pokazuje tematów/postów)


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez MynDoS,

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Jaka konwersacja? Prosiłem o coś. Dlaczego nie potrafisz zapamiętać tak prostej nazwy?

 

Wracając do tematu - żadne zapytanie. Poza tym taka rada jak wyżej to ja nie ogarniam po prostu.

Napisałeś ten temat tak, że nic nie rozumiem. Stosowałeś się do poradnika konwersji?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka konwersacja? Prosiłem o coś. Dlaczego nie potrafisz zapamiętać tak prostej nazwy?

 

Wracając do tematu - żadne zapytanie. Poza tym taka rada jak wyżej to ja nie ogarniam po prostu.

Napisałeś ten temat tak, że nic nie rozumiem. Stosowałeś się do poradnika konwersji?

Stosowałem się. Wszystko robiłem jak należy , użytkownicy i reszta została poprawnie wykonane poza tematami i postami. Niby są one na forum lecz są zbugowane. Wchodząc w jaki kolwiek temat wszystko jest nie tak. Wchodze w "Regulamin Forum" z tytułem niby ok ale zamiast zawartości regulaminu pokazuje mi jakieś Podanie o Admina użytkownika .. :icon_surprised:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Kiedy konwertowałeś forum to ile razy wykonywałeś operację konwersji tematów i postów? Po jednym razie? Przypomnij sobie bo to ważne.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Skoro robiłeś od początku to czy również forum i konwerter od początku czy nie?

Tak czy inaczej - zalecam usunięcie wszystkiego i wykonanie tego ponownie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Usunąłem wszystko robie na nowo , na nowszej wersji ipb.

Teraz pytanie jest takie. Posty wyświetla prawidłowo ale nie pokazuje ostatniego postu na stronie głównej. Wchodze w dział posty są ale każdy kto napisał post ma Questa a po wejściu w temat jest normalnym użytkownikiem. Wszystko było konwertowane jednorazowo. Tak jakby był to jakiś bug od strony konwertera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.