Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem po Obudowaniu Skina.


MynDoS
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez MynDoS,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Siedząc dzisiaj na forum robiłem pare nudnych i ciekawych rzeczy. Dodałem pare modyfikacji po których trzeba było obudować skin. Teraz gracz z mojego forum napisał mi że nie działa odnośnik "Zespół Moderatorów"

Wchodząc w ten odnośnik otrzymuje taki błąd.

 

Catchable fatal error: Object of class ipsRegistry could not be converted to string in /home/myndos/domains/cs-classic.pl/public_html/Forum/cache/skin_cache/cacheid_6/skin_stats.php on line 92
 

Nie wiem o co chodzi bo nigdy tak nie miałem. Sprawdzająć ten pliczek niby wszystko jest ok ale jednak .. Prosze o szybką pomoc ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Następnym razem jak się będziesz nudzić to dodaj jakąś fajną treść na forum, a nie modyfikację. O to w tym wszystkim chodzi.

 

Czy w trybie bezpiecznym jest w porządku?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Message Board on Index jest pod 3.2.x a nie 3.4.x ...

Działa pod 3.3.x & 3.4.x.

 

DawPi

                                <li><a href=\"" . $this->registry->getClass('output')->formatUrl( $this->registry->getClass('output')->buildUrl( "showforum={$id}", "public",'' ), "$this->registry->class_forums->forum_by_id[ $id ]['name_seo']", "showforum" ) . "\">{$name}</a></li>
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Na wszystkie możliwe sposoby :/

 

Zastanawia mnie bardzo to dla czego zbagowało się to dopiero po Obudowaniu skina ..

 

 

 

@@EDIT

Poradziłem sobie ! Wracie jakby ktoś nie wiedział

 

90        $__iteratorCount++;
91        $_ips___x_retval .= "
92                                    <li><a href=\"" . $this->registry->getClass('output')->formatUrl( $this->registry->getClass('output')->buildUrl( "showforum={$id}", "public",'' ), "{$this->registry->class_forums->forum_by_id[ $id ]['name_seo']}", "showforum" ) . "\">{$name}</a></li>
 

Trzeba zmienić na

 

91        $__iteratorCount++;
92        $_ips___x_retval .= "
93                                    <li><a href=\"" . $this->registry->getClass('output')->formatUrl( $this->registry->getClass('output')->buildUrl( "showforum={$id}", "public",'' ), "{$this->registry->class_forums->forum_by_id[ $id ]['name_seo']}", "showforum" ) . "\">{$name}</a></li>
 

Kwestia wysokości 1 linijki hehe :)

Pozdrawiam i DawPi dzięki za starania :)

Edytowane przez MynDoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.