Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zlecę: hook do archiwizacji PW


mtoto

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję hooka, który sprawi, aby można było zarchiwizować swoje wiadomości z komunikatora w pliku txt

Ideałem by było, jakby mógł za jednym zamachem zasejwować cały in-box czy out-box ale strona po stronie (jak to było w phpBB i VB) też ostatecznie da radę.

 

Chodzi mi o układ takich danych (jeden po drugim)

Od : <user1>

To : <user2>
Data : <data, godzina, minuta>
Tytuł : <tytuł wiadomości>
--------------------------------------------------------------------------------
<treść wiadomości>
 
==================================================
 
wersja IPB: 3.4.3
budżet: do 100 zł
termin: wiadomo, im szybciej tym lepiej ;)

www.forum4u.pl - bo forum jest dla ludzi a nie ludzie dla forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Po prostu nie ma chętnej osoby z możliwych powodów:

  • nikt nie ma czasu teraz na to,
  • chętne osoby uznały, że budżet jest za mały, więc się nie wychylają,
  • odpowiednia osoba mogła nie zauważyć tego tematu,
  • inne.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie ma czasu teraz na to

 

rozumiem, w końcu święta idą i większość w Polsce osób je obchodzi

 

chętne osoby uznały, że budżet jest za mały, więc się nie wychylają

a to szkoda, bo może warto o tym podyskutować, bardzo mi zależy na takim hooku, więc mogłabym podjąć sie negocjacji

 

odpowiednia osoba mogła nie zauważyć tego tematu

to fakt... szkoda, bo będę musiała napisać jakoś łamanym językiem na IPB tym anglojęzycznym....

 

eeehhhh... normalnie wszystko pod górkę z tym forum od samego początku, jakiś urok czy co... :(

Edytowane przez mtoto

www.forum4u.pl - bo forum jest dla ludzi a nie ludzie dla forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

eeehhhh... normalnie wszystko pod górkę z tym forum od samego początku, jakiś urok czy co... :(

Miast marudzić możesz nauczyć się robić to sama. Albo uzbroić się w cierpliwość.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałam, ale za pomocą ling.pl i do tego mam nadzieję, że nie nawsadzałam tam mega błędów gramatycznych - może ktoś z tego coś zrozumie :( bo na serio mam kłopot z tym spory :(

 

edit: w sensie archiwizacji bo z angielskim to jeszcze większy niz spory ;)

Edytowane przez mtoto

www.forum4u.pl - bo forum jest dla ludzi a nie ludzie dla forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje forum to miejsce, gdzie każdy może zamieścić swoją reklamę, czy to osoba prywatna, która coś szyje lub dzierga, czy to firma która coś sprzedaje. jest też dział wymiany, czyli towar za towar lub usługa za usługę/towar. I szczegóły najczęściej dogaduje sie na PW, żeby nie zaśmiecać samych wątków (dogadywanie szczegółów zamówień, wymianek etc.)

Mamy ustawione limit 500 wiadomości ale ja to osiągam w miesiąc. I teraz mam wizję, że muszę zarchiwizować 500 wiadomosci jedna po drugiej na IPB - koszmar jak dla mnie. Dlatego nie mam wyjścia i jestem gotowa ponieść konsekwencje finansowe po to aby, mogła archwiizować dane o transakcjach szybciej niż jedna za drugą. Nasz administrator znalazł hooka ale on wysy la tylko 10 pw i to na majla więc odpada.

 

Kasy niestety nie mam na tyle, żebym wysypnęła tauzenem (bo wtedy pewnie miałabym tu sporo chętnych) - na razie sama dokladam kasę do wszystkiego (admin dokłada pro publico bono swoją pracę) ale bardzo wierzę w to forum i chciałabym dla niego jak najlepiej. Możliwości na razie mam cienkie, liczę że kupiony u ciebie hook reklamowy zostanie w końcu wdrożony na forum i przyniesie efekty ...

 

co jescze chciałbyś wiedzieć? z przyjemnością odpowiem na Twoje wszelkie pytania

Edytowane przez mtoto

www.forum4u.pl - bo forum jest dla ludzi a nie ludzie dla forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ja nic, z ciekawości pytałem. Na Twoim miejscu wolałbym ustawić większy limit, miejsce na serwerze się lepiej przyda niż jakieś mody, ale to Ty tutaj jesteś zleceniodawcą. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale prędzej czy później i tak dojdzie do tego, że trzeba będzie zarchiwizować te wiadomości, a tam są informacje o zamówieniach, co może być cenne dla firm, które sie u mnie reklamują i prowadzą sprzedaż.... przyzwyczaili sie na phpBB i teraz chcą tak samo

www.forum4u.pl - bo forum jest dla ludzi a nie ludzie dla forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącę, ale zanim ktoś takiego hooka zdecyduje się stworzyć, sugerowałbym aktualizację forum do wersji 3.4.3. Został w niej naprawiony błąd dotyczący właśnie prywatnych wiadomości, polegający na tym że archiwizowane były tylko pierwsze strony konwersacji. W przypadku długiej dyskusji z klientem (8 stron i więcej) - zarchiwizowałby się tylko jej fragment. Przydatna sprawa, póki nie da się masowo archiwizować wszystkich rozmów, to chociaż poszczególne można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.