Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błąd z departamentem formularz kontaktowy


adrian218
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zainstalowałem na forum formularz kontaktowy skonfigurowałem aplikacje w ACP , gdy nie dodałem żadnego departamentu w ACP , to gdy próbowałem wbić do aplikacji , kazano mi utworzyć departament ale po utworzeniu w próbie wbicia , z poziomu usera do kontaktu wyskakuje general error a jego treść ma się następująco :

 

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Date: Thu, 14 Mar 2013 04:12:02 +0000
 Error: 1054 - Unknown column 'department' in 'field list'
 IP Address:  - /contactus/
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 mySQL query error: SELECT cid, title, description, obrigatorio, charlimit, cposition, department FROM contato_customfields WHERE department=1 AND visivel=1 ORDER BY cposition DESC
 .--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
 | File                                                                       | Function                                                                      | Line No.          |
 |----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------|
 | admin/applications_addon/other/contactus/modules_public/contato/form.php   | [public_contactus_contato_form].form                                          | 33                |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
 | admin/sources/base/ipsController.php                                       | [public_contactus_contato_form].doExecute                                     | 306               |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'

 

Z tego co się domyślam po treści błędu to brakuje lub jest niepoprawnie utworzona kolumna z departamentem ale jak to naprawić  ?

Edytowane przez DawPi
Ortografia

Nie bądź pijawką. Rozwiązałeś problem? Podziel się rozwiązaniem na forum.

Małe jest piękne ale.... duże bardziej cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Z jakiej dokładnie wersji korzystasz? Brak Ci pola department w tabeli contato_customfields w bazie danych.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://rawcodes.net/files/file/10-rc34-contact-form/ dokładnie z tej wersji a mógłbyś mi DawPi pomóc jakie wartości ma mieć to pole w bazie danych to dodam je ręcznie.

Nie bądź pijawką. Rozwiązałeś problem? Podziel się rozwiązaniem na forum.

Małe jest piękne ale.... duże bardziej cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Podane wartości, typy pól:

 

CREATE TABLE contato_customfields (
cid mediumint(8) NOT NULL auto_increment,
   title varchar(250) NOT NULL default '',
   description varchar(250) default '',
   charlimit mediumint(8) NOT NULL default '0',
   cposition mediumint(8) NOT NULL default '0',
   obrigatorio tinyint(1) NOT NULL default '0',
   visivel tinyint(1) NOT NULL default '0',
   department int(10) NOT NULL,
PRIMARY KEY  (cid)
);

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.