Jump to content

adrian218

Member
 • Posts

  931
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by adrian218

 1. Nie ma możliwości złego wgrania plików. Problem musi leżeć gdzieś indziej.
 2. https://invisioncommunity.com/release-notes/469-r106/
 3. Error: Call to undefined method IPS\Lang::recordWord() (0) #0 /home/platne/serwer124436/public_html/test/applications/cms/sources/Theme/Theme.php(610) : eval()'d code(177): IPS\cms\_Databases->recordWord() #1 /home/platne/serwer124436/public_html/test/applications/cms/sources/Theme/Theme.php(610) : eval()'d code(358): IPS\Theme\class_cms_database_category_index->categoryRow() #2 /home/platne/serwer124436/public_html/test/applications/cms/modules/front/database/index.php(155): IPS\Theme\class_cms_database_category_index->index() #3 /home/platne/serwer124436/public_html/test/applications/cms/modules/front/database/index.php(51): IPS\cms\modules\front\database\_index->view() #4 /home/platne/serwer124436/public_html/test/system/Dispatcher/Controller.php(101): IPS\cms\modules\front\database\_index->manage() #5 /home/platne/serwer124436/public_html/test/applications/cms/sources/Databases/Dispatcher.php(327): IPS\Dispatcher\_Controller->execute() #6 /home/platne/serwer124436/public_html/test/applications/cms/widgets/Database.php(128): IPS\cms\Databases\_Dispatcher->run() #7 /home/platne/serwer124436/public_html/test/applications/cms/sources/Pages/Page.php(1284): IPS\cms\widgets\_Database->render() #8 /home/platne/serwer124436/public_html/test/applications/cms/sources/Pages/Page.php(2264): IPS\cms\Pages\_Page->getWidgets() #9 /home/platne/serwer124436/public_html/test/applications/cms/modules/front/pages/page.php(116): IPS\cms\Pages\_Page->output() #10 /home/platne/serwer124436/public_html/test/applications/cms/modules/front/pages/page.php(43): IPS\cms\modules\front\pages\_page->view() #11 /home/platne/serwer124436/public_html/test/system/Dispatcher/Controller.php(101): IPS\cms\modules\front\pages\_page->manage() #12 /home/platne/serwer124436/public_html/test/applications/cms/modules/front/pages/page.php(33): IPS\Dispatcher\_Controller->execute() #13 /home/platne/serwer124436/public_html/test/system/Dispatcher/Dispatcher.php(153): IPS\cms\modules\front\pages\_page->execute() #14 /home/platne/serwer124436/public_html/test/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run() #15 {main} Nadal to samo , przy zmianie wersji php.
 4. Error: Call to undefined method IPS\Lang::recordWord() (0) #0 /home/platne/serwer124436/public_html/test/applications/cms/sources/Databases/Databases.php(849): IPS\cms\_Databases->recordWord() #1 /home/platne/serwer124436/public_html/test/applications/cms/sources/Databases/Databases.php(241): IPS\cms\_Databases->preLoadWords() #2 /home/platne/serwer124436/public_html/test/applications/cms/sources/Databases/Databases.php(186): IPS\cms\_Databases::constructFromData() #3 /home/platne/serwer124436/public_html/test/applications/cms/extensions/core/ContentRouter/Records.php(41): IPS\cms\_Databases::databases() #4 /home/platne/serwer124436/public_html/test/system/Application/Application.php(811): IPS\cms\extensions\core\ContentRouter\_Records->__construct() #5 /home/platne/serwer124436/public_html/test/applications/cms/Application.php(294): IPS\_Application->extensions() #6 /home/platne/serwer124436/public_html/test/system/Application/Application.php(308): IPS\cms\_Application->extensions() #7 /home/platne/serwer124436/public_html/test/applications/core/modules/admin/settings/posting.php(165): IPS\_Application::allExtensions() #8 /home/platne/serwer124436/public_html/test/applications/core/modules/admin/settings/posting.php(88): IPS\core\modules\admin\settings\_posting->_manageGeneral() #9 /home/platne/serwer124436/public_html/test/system/Dispatcher/Controller.php(101): IPS\core\modules\admin\settings\_posting->manage() #10 /home/platne/serwer124436/public_html/test/applications/core/modules/admin/settings/posting.php(76): IPS\Dispatcher\_Controller->execute() #11 /home/platne/serwer124436/public_html/test/system/Dispatcher/Dispatcher.php(153): IPS\core\modules\admin\settings\_posting->execute() #12 /home/platne/serwer124436/public_html/test/admin/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run() #13 {main} Zrobiłem trochę na opak zainstalowałem na localu i potem przerzuciłem , lecz teraz wyrzuca takie błędy w acp.
 5. Nic nie ma, ani w logach mysql bo nic do bazy nie dodaje. Tak samo w logach php, w katalogu uploads tak samo pusto.
 6. Serwer nie pokazuje żadnych błędów. Jak mogę odkryć treść tego błędu, gdzie to mogło zostać zapisane w ipb ?
 7. Witam mam problem z instalacją ipb, od razu mówię , że nie instaluje ipb po raz pierwszy. Nigdy nie miałem czegoś takiego :
 8. Co to w ogóle za stwierdzenie. To już nie można pisać dobrego kodu ?
 9. Nie widzę tu żadnego błędu w tym słowie więc hymmm ?
 10. Przecież napisał że w swojej stronie , gdzie tu mowa o integracji z ipb ?
 11. Albo jeszcze prościej. <script> var a=new Date(2006,3-1,5,21,0,0)// rok, miesiąc -1, dzień, godzina, minuta, sekunda var d1=new Date() var message="asdqwe" if(a<d1){ document.write(message)} </script>
 12. https://github.com/skeeto/birthday-js Można bardzo łatwo dostosować do swoich potrzeb. Gdybyś miał problem napisz na PW ogarnę ci to.
 13. Pytanie z d*py a to nie DawPi to pisał ?😅
 14. Dobra przecież w Chrome można wziąść wersja na komputer . A wcześniej nie działało 🤣
 15. Witam pewnie nie powinno się tak robić , ale skoro na tablecie będzie działać edycja stylu według komunikatu . To czy mogę jakoś odpalić to na telefonie zwykła czysta ciekawość . Dokładnie chodzi mi o takiego twora.
 16. A co ta problem zmodyfikować lekko kod . Zawsze możesz zaproponować to autorowi. Tak patrzę i to nie powinno być to trudne .
 17. A ja mam wrażenie, że to nielegalnie zdobyty styl. Popraw mnie jeśli mylę. To ipb nie jakieś Przemo . Z jakiegoś zakątku internetu słabo to widzę choć mogę się mylić .
 18. Można zrobić to bardzo prosto dodać na sztywno w bicie odpowiedzialnym za wyświetlanie strony głównej. Kod takiego bloku masz w Wiki ipsu.
 19. Ok to tak, chcę sobie w widoku tematu dodać obrazek który będzie nawiązywał do tematyki tematu. Oczywiście obrazek będzie załączany podczas dodawania nowego tematu w danym dziale. Więc jak narazie , stworzyłem widget, który ma mi dodać obrazek na sztywno obok nazwy tematu. Zrobiłem zaczep do bitu, który odpowiada za wyświetlanie widoku forum. Odniosłem się do selectora, i po nim dodałem wyświetlanie obrazka. Według mojej logiki teraz na sztywno powinien pojawić się tam obrazek, no chyba że źle myślę. I moje zagwostki dotyczą też tego czy widget mi to ogarnie. Skoro to ma mieć nowe pole z możliwością dodania obrazka podczas wyboru tematu , to ten obrazek musi się gdzieś zapisywać logiczne. IPS pewnie posiada klasę która to umożliwia. Z tego co widzę baza danych nie będzie potrzebna. Wystarczy dodać obrazek według mnie oczywiście , prz zakładaniu tematu obrazek dostanie id 1 i pewnie , w widoku forum z tematem muszę się odnieść do niego poprzez jego id , i tutaj właśnie wracamy do hooka ale gdy to napisałem chyba sam sobie odpowiedziałem, że do tego będzie mi potrzebna mi aplikacja no chyba że w 4 hooki są tak skonstruowane, że podoła ?
 20. Co rozumiem pod hasłem nowe pole ? Chodzi mi o dodanie obrazka który będę sobie wybierał , podczas dodawania tematu i on mi się tam pokaże. Resztę zaczepienia w sensie. Jak na razie wybrałem sobie selector, pod którym ma dodać obrazek po lewej obok tego. Czyli musze jakoś inaczej się zaczepić żeby tam był obrazek ? hmm muszę widać trochę więcej nad tym posiedzieć i nawet nie wiem czy hook mi pozwoli zrobić to co chce. Bo oprócz tego zostaje, wtedy dodanie pola w widoku tematu , które będzie ostylowane w hooku , i dodane po selectorze, czyli pewnie jeszcze baza danych czli hook nie da rady jak rozumiem ?
 21. Witam próbuje sobie zrobić rozszerzenie które w widoku forum doda mi nowe pole z edycją poczas zakładania tematu. I tu pojawia się mój problem czy jestem w stanie osiągnąć to za pomocą wigetu, Jak narazie co mam to utworzyłem nowy widget znalazłem tak mi się wydaje bit odpowiedzialny za wyświetlanie listy tematów w danych forum forum display. I teraz chciałbym dodać tam pole to jak bym mniej więcej rozumiał no chyba. że się mylę to proszę o poprawienie mnie. Przy wybraniu bitu forumdisplay i dopisaniu się do \IPS\Theme\class_forums_front_forums mam takie coś : https://prnt.sc/sf9svp Próbuje dodać jak widać hooka, który w tym bicie odniesie się do bitu forum i po wybranym div doda tam obrazek. Tak to wygląda w trybie dev : https://prnt.sc/sf9vnc I tu moje pytanie co robię , źle czy hook tego nie da rady ogarnąć tylko aplikacja. Bo po zrobieniu tego powinienem mieć w tym miejscu obrazek ? Czy ja źle czytam doc do ipb ? https://prnt.sc/sf9wyh 0wdfsdfdsfdssdfsdf
 22. @DawPi mógłbyś doradzić jakaś prosta aplikacja, żeby podejrzeć sobie jak to od środka wygląda ?
 23. Witam tak sobie uczę ipb pod względem aplikacji I Doszedłem do formularzy: https://invisioncommunity.com/developers/docs/other-features/forms/overview-of-the-ips4-form-helpers-r57/ Mam , domyślny kontroler który po przejściu w link ma wyświetlać formularz. Czyli według dokumentacji, wrzucam do kontrolera coś takiego : $form = new \IPS\Helpers\Form; $form->add( new \IPS\Helpers\Form\Text('name') ); if ( $values = $form->values() ) { } \IPS\Output::i()->output = $form; a w pliku aplikacja.phtml. Muszę to jakoś wywołać czy to jest błędny tok myślenia ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.