Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Brak uprawnień na przeglądanie własnego profilu


duleba38

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Tworzę projekt forum poświęcone jednej grze :) Zrobiłem forum, dodałem spolszczenie, teraz szukam stylów forum, konfiguruje forum oraz dodaje działy i uprawnienia. Ale musiałem coś zepsuć. Zrobiłem sobie konto "Tester" i chciałem przetestować, czy wszystko ładnie działa. Dopatrzyłem się braku utworzonych przeze mnie działów (z tym sobie poradzę, wiem, że muszę dodać uprawnienia a tego jeszcze nie zrobiłem) oraz chciałem napisać sygnaturę, ale wywaliło mi, że nie mam uprawnień:

 

 

74640278968262439955.jpg

 

 

Dokładniej nie działa zobaczenie własnego profilu oraz opcja "Moje ustawienia". Wersja forum to 3.3.4.

 

Jeszcze 2 problem z regulaminem:

 

Utworzyłem dział "Ważne" a w niej odnośnik do tematu (regulaminu) w ukrytym forze. Gdy wchodzę w regulamin jako użytkownik to pisze mi, że nie mam uprawnień do przeglądania tego tematu.

 

Pozdrawiam

duleba38

Edytowane przez duleba38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się rozwiązać problem z profilem; Nie aktywowałem konta "Tester" :) Niestety nie działa nadal przekierowanie do tematu w ukrytym forze :( Może źle to zrobiłem. Po prostu chcę, aby po kliknięciu "Regulamin" otworzył się temat z tym regulaminem, który napisze. Ale jak ukryje dział, to wtedy nie działa a jak pokaże, to działa.

 

Jeszcze ostatni problem: Wrzuciłem na forum styl "Deflecion" i bardzo mi się podoba :) Ale nie ma 2 obrazów :( :

 

83755539503655559512.jpg

 

oraz:

 

99070170394651415273.jpg

(podczas tworzenia nowego tematu)

 

Pozdrawiam

duleba38

Edytowane przez duleba38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można edytować więc muszę dopisać ;d

 

 

Szukałem i znalazłem na Waszym forum coś podobnego:

 

http://forum.invisionize.pl/topic/33902-ikonki-wiadomosci-i-powiadomienia/

 

Również ich nie mam, ale sprawdziłem w ostatnim koemntarzu, czy na FTP posiadam te 2 pliki i je mam, ale nie widać ich. Pomoże ktoś?

 

Brakowało u mnie pliku "clear.gif" ;d Jeszcze tylko potrzebuje ten regulamin, co opisałem dokładniej wyżej oraz rozwiązania problemu z wyglądem przy tworzeniu nowego tematu

 

Pozdrawiam

duleba38

Edytowane przez duleba38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

 Niestety nie działa nadal przekierowanie do tematu w ukrytym forze :( Może źle to zrobiłem. Po prostu chcę, aby po kliknięciu "Regulamin" otworzył się temat z tym regulaminem, który napisze. Ale jak ukryje dział, to wtedy nie działa a jak pokaże, to działa.

Tak się nie da. Użyj wbudowanego mechanizmu do wyświetlania regulaminu serwisu. Po co sobie tak komplikować.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz dopracowuje tak forum. Ta moja strona będzie jedyna (przynajmniej w polsce) która jest aktywna i będzie wspierała grę. I dlatego bardziej się przykładam, na razie największym problemem są te brakujące obrazki ;/ Styl, który wybrałem, to "Deflecion 3.3.4". Ogólnie strona jest prawie gotowa, ale problemami są:

 

1) Brzydkie pole do wpisywania np. komentarzy:

 

99070170394651415273.jpg

 

2) Brakujące obrazki, ręcznie zrobiłem tylko 2 ikonki "Komunikator" i "Powiadomienia". Nie wiem jak naprawić resztę, a wiem, że styl jest kompletny.

Edytowane przez duleba38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ustalmy coś - robisz niezły bałagan w tym temacie - napisz proszę tyle pytań ile masz oddzielnych spraw do wyjaśnienia - teraz i w przyszłości.

Dziękuję za stosowanie się.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.