Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Panel gracza Counter-Strike


teez

Rekomendowane odpowiedzi

Panel Gracza Counter-Strike


Czym jest panel gracza?



Jest to pierwsza na świecie modyfikacja, dzięki której ułatwisz graczom jak i administracji apelowanie od kar, sprawdzanie apelacji, dodawanie sprawdzanie skarg, dzięki integracji forum na skrypcie IP.Board z AMXBANS. Panel gracza jest kojarzony głównie z serwerami SA-MP, a od teraz również i Counter-Strike.
 

Panel gracza od strony admina



Administrator forum posiada ogromną kontrolę nad działaniem aplikacji. Może selekcjonować grupy, które będą uprawnione do apelowania, sprawdzania, banowania czy tez komentowania. Dodatkowo może ustalić powód bana, który nadany zostaje z panel gracza oraz miejsce na informacje bądź poradniki dla graczy ( moduł info ).



Screeny:



adm1.png


adm2.png






Panel gracza od strony użytkownika



Użytkownik może posiadać możliwość odwoływania się od swoich kar, komentowania bądź dodawania skarg na innych. Opiszę pokrótce każdy screen.



1.png



Moduł bans - lista banów na serwerach pobrana z bazy. Po kliknięciu w szczegóły możemy ujrzeć następujące notki :



-Ban wygasły - nie można apelować, bo po co skoro nie jest on już aktywny,


-Nie masz uprawnień - jeżeli admin nie zaznaczy danej grupy w panelu admina,


-Apeluj od kary - przekierowanie do formularza apelacyjnego.



Użytkownik musi tylko znaleźć swojego bana.



4.png



Wszystko wpisywane jest automatycznie oprócz wyjaśnienia, dzięki czemu oszczędzimy sobie masę czasu w przypadku 'zielonych', ileż można tłumaczyć skąd wziąć IP?

:)



5.png



Apelacje nierozpatrzone, czyli te ze statusem Nowa. Spis apelacji oczekujących na sprawdzenie przez uprawnione do tego grupy.



6.png



Karta apelacyjna gracza. Dane o nim oraz jego wyjaśnienia. Możliwość dodawania komentarzy do apelacji, a dodatkowo uprawnione do tego grupy mogą:



-Odrzucić apelację, zmieniając jej status na Odrzucona,


-Akceptować apelację, zmieniając jej status na Akceptowana oraz usuwając bana z AMXBANS'a,



Wszystko pokazane niżej ( odrzucona - ban aktywny, akceptowana - ban wygasły )



7akc.png


7akcserio.png



Oraz apelacje rozpatrzone ( tam udaje się w/w po rozpatrzeniu oczywiście )



8.png



Dodatkowo dla leniwych osób dodany moduł mybans, dzięki ktoremu nie muszą nawet wyszukiwać swojego bana, wystarczy przejść do tego modułu.



9.png



Moduł addbans stworzony głównie dla grup typu BlackListed, Admin. Uprawnione grupy mogą dodawać bana z poziomu forum, wystarczy wypełnić odpowiednio formularz



10.png



Dodawanie skarg przez graczy, bardzo przydatne.

:) Gracz musi wypełnić formularz i poczekać na werdykt.



11.png



I tutaj jest to samo co w przypadku karty apelacyjnej, ćut zmienione dane.



12.png



I menu:



-Odrzuć - Odrzuca skargę, nie banuje oskarzonego,


-Akceptuj - Akceptuje skargę, banuje oskarżonego z podanych danych przez gracza,



Ale co jeżeli gracz przesadzi z proponowaną karą? Nic trudnego, admin może ją szybko zmienić!



13.png



I po zaakceptowaniu


14.png





Autorem panelu jestem ja ( teez ). Cena jaką oczekuję to 100 zł. :) Chętny? GG 2079807 / EMAIL - [email protected] TYLKO PRZELEW.

Demo: Pro-GamminG.pl - Sieć serwerów gier multiplayer

  • Lubię to 2

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wyskocz z tym w MP IPSu. Możesz więcej zarobić.

I cenę trochę zmniejsz - bo jednak jesteś początkujący, a jeśli kod jest tak samo napisany jak ta Twoja darmowa apka to wiesz. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lepiej napisana, trzymałem się jednego wzoru i leciałem tak ze wszystkim. :P Co do market place, to pierw muszę zobaczyć jak tam wypłacają, czy z automatu kiedy chcę czy np. raz w miesiącu oraz na co - czy muszę mieć paypal.

 

I cenę trochę zmniejsz - bo jednak jesteś początkujący,

 

Jaką cenę sugerujesz? :P

Edytowane przez TeeZ

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe własnie jestem w trakcie pisania takiego modka, tylko to to jest bridger, łączysz się do bazy amxbans i tam sprawdzasz wyniki itp. mogliście już zrobić aby amxbans był wpełni zrobiony pod IPB, wtedy wystarczy jeszcze troszke edytować plugin i masz unikata. No cóż zobaczymy która aplikacja będzie lepsza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.