Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Opcje moderatora - problem z wyświetlaniem


Gangst3r
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Gangst3r,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z opcjami moderatora z jednym z szablonów. A mianowicie nie pokazują się opcje moderatora po zaznaczeniu tematu - obrazek.

post-12102-0-39935100-1365442645_thumb.j

 

Przeanalizowałem masę bitów odnośnie tego problemu i wychodzi na to, że kod odpowiedzialny za ten element znajduje się w bicie  topicViewTemplate. Niestety porównywałem go z kodem z innych szablonów na których ta opcja działa, nawet podmieniłem cały, zaktualizowałem css i nadal to samo.

 

Już nie wiem gdzie leży problem w tym szablonie. Może ktoś ma jakieś pomysły jak to rozwiązać?

 

PS: Szablon był kompatybilny z wersją 3.2.3 i od tamtej pory do 3.3.4 był dostosowywany przeze mnie, aby poprawnie działał na najnowszej wersji.

Edytowane przez Gangst3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Usuń wszystkie zmiany w tym bicie - opcja Przywróć w widoku tego bitu.

Oczywiście wszelkie dostosowania wprowadź ponownie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi zastosowałem to już dawno, próbowałem wszystkiego. Widocznie jeszcze gdzieś indziej jest kod odpowiadający za te funkcje tylko pewnie pod starą klasą, która została przypisana do tych opcji. Tak jak to miało miejsce z opcjami moderacyjnymi w widoku posta (ukrywanie narzędzi moderacyjnych). Szablon juz prawie w pełni dostosowany do nowego silnika zostało tylko kilka poprawek w komunikatorze i to tyle błędów jakie zauważyłem lub zmian w szablonie, które wprowadzono w wersji 3.4.3.

 

Jeszcze ewentualnie przelukam od początku te zmiany dzięki - export

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

A ja się uparłem na ten topicViewTemplate.

 

Kod do zmiany to na samym początku bita po, {parse js_module="forums"} zamieniamy całą zawartość pomiędzy tagami <script type="text/javascript">treść_pomiędzy_tagami</script>

 

Dzięki to pomogło, a informacja w tym poście ułatwi "nieporadnym" szukanie i zadawanie dodatkowych pytań, żeby nie musieli używać opcji Przywróć i naprawiać szablon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.