Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z logowaniem


dupka
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Gangst3r,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - mam problem z szablonem, otóż wszystko w nim pięknie śmiga ale jak ktoś chce się zalogować, to przycisk zaloguj się w ogóle nie reaguje. Forum - mc-serwer.pl

Wydaje mi się, ze wstarczy zrobić tak, aby otwierał się panel w nowym oknie, bo gdy naciśnie się prawą myszką na ten przycisk to spokojnie wszystko działa. Moje pytanko - w którym z plików szablonu jest odpowiadający za to wersik?

Z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Mam podobnie, gdyż na jednym szablonie w ogóle opcja zaloguj nie reaguje, dopiero odświeżanie pomaga. Oczywiście minify wyłączone więc zostaje szukanie usterki w bitach, ponieważ szablon z 3.2.3, a forum już na 3.4.3 :)

 

Jak znajdę przyczynę to postaram się napisać rozwiązanie tutaj.

 

EDIT:

 

U mnie pomogła edycja globalTemplate:

Odnalezienie sekcji logowania po:

 

<a href='{parse url="app=core&module=global&section=login&do=process&use_live=1&auth_key={$this->member->form_hash}" base="public"}'>{parse replacement="lim_windows"}</a>
</if>
</span>

I zamiana kodu logowania na ten poniżej:

 

 

    
<a href='{parse url="app=core&module=global&section=login" base="public"}' title='{$this->lang->words['sign_in']}' id='sign_in'>{$this->lang->words['sign_in']}</a>   
Edytowane przez Gangst3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.