Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z czcionka po edycji pliku php


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Pumcia,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wrzucam screen z moim problemem

problemu.png

 

Chciałem sprawdzić hook przez ftp shoutboxOnlineTab_60bb679ad4ed81ddeac74a52a94a1b14.php i otworzyłem jego zawartość po czym wystąpił problem na forum w stopce, sidebarze - powiększona czcionka nicków jak i SB(nie modyfikowałem pliku tylko go otwierałem). Może mi ktoś z Was pomóc wrócić do ustawień z przed edycji? 

 

Pozdrawiam

 

edit.

Dodam, że problem występuje tylko na stronie głównej. Jeśli wejdę do Sb przez link w menu forum to wszystko jest ok. 

Edytowane przez Pumcia

4_q.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic.

Tylko otworzyłem i po tym wystąpił problem z czcionką. Do tego zmieniły się czcionki w hook top 5 users, top 5 shout, top 5 reputacji.

Wyłączenie hooka i włączenie go ponownie nic nie pomaga. Nie testowałem jeszcze instalacji na nowo tych dodatków bo może uda nam się znaleźć inne rozwiązanie.

 

e. Reinstalacja nie pomaga. 

Edytowane przez Pumcia

4_q.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po reinstalacji Sb naprawiło się pole edycji posta. 

Problem z powiększeniem czcionki pojawia się jak tylko przesuwam sb w różne miejsca forum. Działa poprawnie tylko jeśli umieszczony jest nad kategoriami lub jeśli edytuje css i wpiszę ręcznie rozmiar czcionki. 

 

 

Co mam robić Panowie? Jakieś propozycje?

4_q.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.