Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Wyszukiwarka a sortowanie


Rekomendowane odpowiedzi

DawPi, mógłbyś ustawić wyświetlanie aktualnych tematów jako pierwszych przy wyszukiwaniu? Innymi słowy zmienić sortowanie z 'najstarsze jako pierwsze' na 'najnowsze jako pierwsze'? Chyba że wyświetlanie archiwalnych, zamkniętych tematów na pierwszej stronie ma jakieś uzasadnienie...

EDIT: Przy wyszukiwaniu po nazwie użytkownika wyświetla tak, jak imho powinno być :D

EDIT2: A jak już jesteśmy przy wyszukiwarce, to nie współpracuje ona z polskimi znakami. Przy wpisaniu frazy 'komórkę' pokazuje brak wyników:

http://forum.invisionize.pl/index.php?showtopic=3283&st=0&gopid=26714

EDIT3: Powyższa teoria (nr2) jest błędna. Wyszukuje polskie znaki, ale tylko te, któe zostały napisane po upgradzie. Co widać na przykładzie wyszukania frazy 'komórkę' :D

Edytowane przez Amfidiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Hej, odnośnie tego sortowania to też się niedawno zdziwiłem jak mi to tak pokazało. :D

Kwestia szybkiej zmiany nie wchodzi w grę - nie ma do tego ustawień w ACP. Zaraz zobaczę w kod, może coś znajdę. :D

Szukanie pl ogonków - ah to nasze utf-8. :D

EDIT:

miałem tego szukać no i znalazłem, ale widzę, że w wersji 3.0.1 zostało to już rozwiązane - w dodatku bardzo sprytnie i fajnie, także nie będę tego zmieniać by nie wprowadzać aż tylu zmian w kodzie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.