Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Statystyki - duża odległość między elementami


Shenik
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez teez,

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, udało mi się wykonać już z tym statystykiem, tylko mam pewien problem: http://iv.pl/images/08202894407168677102.png

tylko jak widać mam wielką szparę w szerokości (dół).

Mój kod obecny:

 
<p style="padding-left: 20px; text-align: "> 
<if test="activeNames:|:count($stats['NAMES']) && $this->settings['show_active']">
<br />
<p>
<p style="padding-left: 10px; text-align: "><span class='name'>{parse expression="implode( ",</span> <span class='name'>", $stats['NAMES'] )"}</p></span></th></if><br /><br /><br />
 
<small><p style="padding-left: 10px; text-align: "><span style='color:red;'><b>Administrator</b></span> | <span style='color:#48004B;'><b>GameMaster</b></span> | <span style='color:orange;'><b>Moderator Forum</b></span> | <span style='color:#000000;'>Użytkownik</span> | <span style='color:#000000;'>Aktywacja konta</span> | <s><span style='color:#000000;'>Zablokowany</span></s></span></span></p><br>
 
 
 
 
 
 
</table> 
 
 
 
</div> 
</if>
</foreach>
</if> 
 
</div> 
</div>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

A to po co?

text-align: "

Nigdzie tabeli nie widzę..

</table> 

Te odstępy na co?

<br /><br /><br />

To wywal i zastąp Group name Indicator

<small><p style="padding-left: 10px; text-align: "><span style='color:red;'><b>Administrator</b></span> | <span style='color:#48004B;'><b>GameMaster</b></span> | <span style='color:orange;'><b>Moderator Forum</b></span> | <span style='color:#000000;'>Użytkownik</span> | <span style='color:#000000;'>Aktywacja konta</span> | <s><span style='color:#000000;'>Zablokowany</span></s></span></span></p><br>
 

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.