Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

'cytowanie' - brak grafiki


Damianexo
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez pawel7121,

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Nie pomogło, bo nie myślisz. Skoro nie myślisz to się na tym nie znasz, skoro się na tym nie znasz to zapytaj się autora tego skinu czy ma kompatybilną wersję, bo brak tych cytatów to pikuś w porównaniu do innych błędów (wynikających z braku kompatybilności rzecz jasna) jakie mogą wystąpić w tym skinie.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogło, bo nie myślisz. Skoro nie myślisz to się na tym nie znasz, skoro się na tym nie znasz to zapytaj się autora tego skinu czy ma kompatybilną wersję, bo brak tych cytatów to pikuś w porównaniu do innych błędów (wynikających z braku kompatybilności rzecz jasna) jakie mogą wystąpić w tym skinie.

Ale przecież gdzieś to w kodzie musi być, tylko w którym miejscu a ja to sobie sam przecież zrobię, nawet jakieś duperele zawsze można dodać (typu tła w cytowaniu itd).

 

 

__

Bo tak wgl to działały cytaty, tylko coś robiłem :/ a nie wiem teraz gdzie to jest.

Edytowane przez Damianexo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Dobra napiszę Ci, gdzie to możesz znaleść:

ACP :a: Style :a: Twój styl :a: CSS :a:  ipb_common.css :a: Wyszukaj 

blockquote.ipsBlockquote

Jeżeli nie ma, to skopiuj z innego stylu. 

Domagasz się szybkiej reakcji z mojej strony? Proszę, zacytuj post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.