Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Hosting dla stowarzyszenia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie - zapewne istnieje już podobny temat, jednak nie udało mi się go znaleźć. Stąd zdecydowałem się napisać nowy. Potrzebuje hosting dla stowarzyszenia, który będzie oferować dużą ilość miejsca zarówno na serwerze jak i w bazie danych. Na serwerze będą umieszczane długie (do 60 minut) filmy w jakości HD - jednocześnie będzie znajdować się forum IPB. Potrzebne są też konta pocztowe w wykupionej domenie - dla wszystkich członków stowarzyszenia. Czyli taki mega pakiet - ale w rozsądnej cenie. Czy moglibyście polecić taki hosting ? Dobrze byłoby, jeżeli byłby polski z dobrym kontaktem z administracją i roczną płatnością za usługi.

Edytowane przez Macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie to HD, prawdziwe HD 1080p z dobrym dźwiękiem 60 minutowe może mieć nawet 10GB.

 

 

Ah, no tak. Zapomniałem.. Mój internet zatrzymał się w 08 i od tamtego czasu nie przyjmuje wartości większych niż 1GB.

 

Co powiecie o www.vel.pl ?

 

Ja tam widzę w największym pakiecie

 

4000 MB na stronę WWW oraz pliki

 

To Ci na 2 filmy może starczy. :P

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dedyk, bez ograniczenia przepustowości danych.

Wiesz tylko, że te faktycznie bez ograniczeń są bardzo drogie? Weźmy taki przykład z oferty Leaseweb: serwer z ograniczonym transferem 59€, a identyczna konfiguracja bez ograniczenia 569€. Jest chyba różnica?

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A jakie to dokładnie stowarzyszenie? Czym się zajmujecie? Bo jeśli działa charytatywnie, to czasem w niektórych firmach hostingowych (zwłaszcza większych) można liczyć na sponsoring. Z dużymi filmami ogólnie jest ciężko. Muszą być u Was? Nie można ich linkować z Vimeo albo Youtube?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.