Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem ze spolszczeniem 3.4.5


Gher
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Macsch15,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, całe spolszczenie mi nie przechodzi, więc zrobiłem to z modułami i tu pojawia się problem. core_language_pack.xml.gz nie przechodzi, hosting mam w az.pl.

 

Tutaj pojawia się pytanie: gdzie na ftp znajdę pliki językowe? przetłumaczę sobie to co nie przeszło przez acp (próbowałem też przez ftp i sytuacja wygląda tak samo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie wgrywając przez ACP?

 

wybierałem pliki: wpierw całośc nie poszła, póżniej z modułów nie przesło tylko core_language_pack.xml.gz, więc próbowałem to zrobić wgrywajc pliki na ftp i później wpisując nazwet i dalej błąd 500 Internal Server Error

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do pomocy z mojego hostingu i dostałem taką odpowiedź:

 

Quote

skrypt nie jest w stanie ukończyć operacji i po czasie 60 sekund jest przerywany - stąd zadanie nie może zostać ukończone. Może to wynikać z braku optymalizacji skryptu.

Dodatkowo, proszę spróbować przełączyć witrynę na wyższą wersję interpretera PHP - np. 5.4 i na takiej wersji sprawdzić działanie wskazanego Pana skryptu.

 

 

Jak przełączyć IPB na wyższą wersję interpretera PHP lub jak optymalizować IPB?

Edytowane przez Gher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Bzdury piszą i tyle. Tzn. mają rację, że mają limit 60s (być może), ale ten brak optymalizacji skryptu? Typowa gadka na słabo zoptymalizowanych serwerach.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PHP zmieniłem na 5.4 w cPanelu i dalej mam to samo. Pytanie czy prędkość wysyłania ma tu duże znaczenie? (chyba nie jak z ftp wyglda to tak samo).

 

Napisałem do nich jeszcze raz:

 

Proszę zatem o informację czy wymagane są ustawienia i jakie wartości Suhosin dla wskazanego skryptu?

Zgodnie z logiem, skrypt nie wykonuje się w czasie 60 sekund - dlatego jego wykonanie nie jest możliwe.

 

 

Są jakieś wymagania do tego?

Edytowane przez Gher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Masz ZA SŁABY hosting. Zmiana wersji PHP czy wysyłanie go z FTP NIC NIE ZMIENI!

 

Zastanawiam się poważnie nad kompetencją tego człowieka z BOK'u który doradził Tobie w takiej sprawie zmianę wersji PHP.

To, że PHP 5.4 jest lepiej zoptymalizowane niż 5.3 (szczególnie jeżeli chodzi o zjadanie pamięci), nie znaczy że limity (czas CPU, pamięć) narzucone bezpośrednio przez hostingodawcę się zmienią!

 

Koniec tematu.

 

Jeżeli chodzi o wymagania, to przy jakiś ~100MB pamięci powinno dać już radę (chociaż zalecane jest 128MB). Nie ma nigdzie wymaganego czasu CPU, jeżeli aplikacja się w nim nie mieści - trzeba go zwiększyć.

 

Suhosin?

  • post.max_vars wartość 4096 (lub większa)
  • request.max_vars wartość 4096 (lub większa)
  • get.max_value_length wartość 2000 (lub większa)
  • post.max_value_length wartość1000000 (lub większa)
  • request.max_value_length wartość 1000000 (lub większa)
  • request.max_varname_length wartość 350 (lub większa)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.