Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Application Tabs & Belka Forum


MynDoS
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez MynDoS,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Otóż sprawa leży w że nie wiem w jakim bicie skinu odpowiada strona główna .. Inaczej. Pokaże to na screenshotach.

Potrzebuje zmiany z samego forum LiteGame.pl na LiteGame.pl/index.php.

Przy headerze udało mi się już to zmienić, lecz teraz pozostaje belka jak i strona 'FORUM'

Dokładnie chodzi mi o to.

47492637317626551263.png

Oczywiście przy zmianie w conf_global.php z board_url LiteGame.pl na LiteGame.pl/index.php nie czyta mi  w żaden sposób css.

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakbyś napisał po co Ci taka zmiana to byłoby łatwiej pomóc.

Zmiana potrzebna mi jest z tego powodu że mam strone główną jak widać LiteGame.pl i po kliknięciu na forum np. w tą belke zamiast przekierować mnie do index.php czyli forum przekierowywuje mnie bezpośrednio na strone startową. Tak samo z zakładką 'forum'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Niby można próbować z loopem dla aplikacji i tam sprawdzać, czy dana pozycja to forums i dodać do niej index.php.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szukaj BARDZO podobnego. :)

Własnie po edytowaniu 'BARDZO podobnego' cała strona robiła się biała..

 

 

@

 

Dokładnie coś takiego znalazłem.

Jak to edytować?

                               <li id='nav_app_{$data['app_dir']}' class="left {parse variable="appActive"}"><a href='{parse url="{$data['app_link']}" seotitle="{$data['app_seotitle']}" template="{$data['app_template']}" base="{$data['app_base']}"}' title='{parse expression="sprintf( $this->lang->words['go_to_prefix'],  IPSLib::getAppTitle($data['app_dir']) )"}'>{IPSLib::getAppTitle($data['app_dir'])}</a></li>
Edytowane przez MynDoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

 

Kod z postu #8 wklejasz pod:

                            <if test="applicationsloop:|:is_array($header_items['applications']) AND count($header_items['applications'])">
                                <foreach loop="applications:$header_items['applications'] as $data">

Wszystko dodałem tam gdzie pisałeś lecz bez żadnego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.