Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

odbudowa index.php


Grafer
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Macsch15,

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

niestety jeden z moich administratorów usunął plik index.php i byłem zmuszony podmienic go czystym indexem. Niestety na czystym nie ma zainstalowanej żadnej modyfikacji i tutaj moje pytanie czy jest jakiś sposób, aby "odbudować" ten plik? Aby wszystke modyfikacje na nowo go edytowały? Czy jedyna możliwość to ponowne zainstalowanie każdej modyfikacji z osobna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem czysty index.php i ze strony głównej poznikały wszelkie modyfikacje, które tam powinny się znajdować (shoutbox, sidebary itd itp). Chodzi o to, czy jest rada, aby je przywrócić, odbudować ten plik zgodnie z zainstalowanymi modyfikacjami bez konieczności odinstalowywania i ponownej instalacji każdej z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

O czym mowa? Plik index.php to tylko uruchomienie front-controllera w istocie, nie ma nic wspólnego z modyfikacjami zainstalowanymi czy stylami.

J.w. nie cuduj.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.