Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Brak możliwosci przejscia na druga strone tematu


kwako
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez kwako,

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, Mam problem

 

Otóż niedawno aktualizowalem ipb do najnowszej wersji , wszystko bylo spoko dopoki nie przenioslem calego forum na inna domene

Teraz po wejsciu w temat ktory ma np 3 strony nie mozna przejsc do nastepnej. Nie wiem co jest grane, pomozcie

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłeś domenę :)

I myślisz że na tym koniec? Bo mam nadzieję że nie. Trzeba zmienić ścieżki konfiguracyjne wszystkich katalogów w ACP (uploads, i tym podobne), przebudować szablon (zrobiłeś to?), przebudować aplikacje, sprawdzić plik conf_global.php, wyczyścić FURLe, sprawdzić jak się strona zachowuje w trybie bezpiecznym (jeśli dobrze to rekonfigurować HOOKi),  i tak dalej. Wszystko to zostało wykonane?

Edytowane przez semenedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem teraz na Twoim forum i rzeczywiście, nie działa przejście tematu na drugą stronę na żadnym z szablonów w tym również na domyślnym.

 

A jak wygląda Twój plik conf_global.php?

Próbowałeś wyłączyć przyjazne linki?

Czy masz na FTP plik ".htaccess"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz w głównym folderze forum domyślny plik .htaccess i przy tym wyłączona jest funkcja "Use .htaccess mod_rewrite" w ACP:

 

Ustawienia  >  
    Settings  >  
    System  >  
    Search Engine Optimization

 

to wtedy, masz dwa wyjścia.

 

1) Albo wyłącz mod_revrite,

2) albo stwórz plik .htaccess

<IfModule mod_rewrite.c>
Options -MultiViews
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteRule \.(jpeg|jpg|gif|png)$ /public/404.php [NC,L]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>

i umieść go w głównym folderze forum. Czy potrafisz stworzyć plik .htaccess? Najlepiej zrobić to w jakimś Total Commanderze lub innym programie, umożliwiającym zmianę rozszerzenia. .htaccess, to tylko rozszerzenie, czyli htaccess, po :kropce". Pokaż też kod pliku conf_global.php

 

Zamin odpowiesz upewnij się że pliku .htaccess tam NIE MA. Na niektórych serwerach te pliki są domyślnie jako ukryte.

Edytowane przez semenedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.