Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

W postach danego subforum - nie pokazywać reklam


SN2010
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

 Edytując domyślny styl forum - umieściłem w 1 poście każdego tematu poruszonego na forum kod reklamy. Teraz chciałbym dokonać takiej modyfikacji by np. w subforum o danym id ukrytym dla gości reklamy się nie pokazywały.

 

Dlatego postanowiłem w bicie post w miejscu gdzie jest kod reklamy dać następujący warunek:

 

<if test="!in_array( $forum_data['id'], array(34,203) )">

kod reklamy
</if>

 

gdzie 34 i 203 są ID subforum, w którym reklamy nie powinny się pokazywać - problem w tym że w dalszym ciągu się pokazują

 

Edytuje bit post w Widok tematu i nie mam pojęcia czy gdzieś warunek zły robię, czy jakiś popełniam inny błąd - proszę o pomoc

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego znaczenie, kopiuj wklej duzo nie zmienia

Ucze sie dalej i chcialbym to pojąć, nie masz nic do dodania to nie pisz, dzieki.

 

Ciekawi mnie DawPi czemu zamieniles $forum_data na request['f']- co to f oznacza? reszte rozumiem.

Edytowane przez PawelS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zmienna $this->request zawiera przefiltrowane zmienne GET i POST. Zależnie od miejsca gdzie się znajdujesz oczywiście. A to 'f' to po prostu ID forum w którym aktualnie przebywasz.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.