Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem po przeniesieniu forum z tworzeniem nowych treści.


PawloG
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez PawloG,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Byliśmy zmuszeni do przeniesienia forum na inny serwer. FTP wrzucone, baza także, podłączone, w Diagnostyce Baza ok, forum ogólnie działa, tylko jest jeden, poważny problem. Przy tworzeniu treści, np. postu, odpowiedzi, czy prywatnej wiadomości wyskakuje błąd serwera. Proszę o pomoc, bo pomysłów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samemu jestem adminem serwera, bo to dedyk, także nie bardzo mam tu możliwości. Serwer był instalowany przez hosting Ovh. Bliższa specyfikacja: 

Dystrybucja :   CentOS release 6.4 (Final) Kernel :   3.10.9-xxxx-grs-ipv6-64

 

Wydawało mi się, że z serwerem jest wszystko ok, ponieważ drugie forum, które także przenosiłem, co prawda oparte na silniku MyBB, działa całkowicie poprawnie, także nie mam pojęcia co jest nie tak.
Ma ktoś może jeszcze jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze rozumiem pytania, to tak, serwer został pod WWW zrobiony, Direct Admin Centos 6.4 własnie, serwer jest z Ovh, kimsufi 24G. Dane Procesor i7 4 rdzenie po 2,66 Ghz każdy, 24 Hb Ram, Dysk 2 Tb, łącze 100mbit/s. 
 

htacces ani uprawnienia nie były ruszane, oprócz tych 3 lokalizacji, które DawPi wymienił w poradniku dot. przenoszenia for.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod błędu 500 (po co oni w tym chromie notorycznie to zmieniają) z reguły oznacza Internal Server Error - błąd Twojego serwera HTTP czy leżącego niżej PHP.

Włącz logowanie błędów w PHP (error_log, log_errors w php.ini z reguły, jeśli nie masz tego na poziomie fpm) i skopiuj co tam wyskakuje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.