Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem ze zmianą domyślnego szablonu forum


Gangst3r
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie,

 

Ostatnimi czasy borykam się z problemem zmiany domyślnego szablonu. Opcje ustawień w PA nie pomagają, ustawiałem wcześniej domyślnie szablony i nie było z tym problemu, ale przy próbie ustawienia najnowszego zakupionego szablonu nie mogę go zmienić. Przeczytałem wszystkie dostępne tematy z tym związane na forum i nic nie pomogło.

 

Odświeżam cache forum, przeglądarki a nawet wyłączam szablon i ustawiam jedynie grupie np. zbanowani i nadal goście widzą stary szablon jako domyślny.

 

Jedynym najprostszym rozwiązaniem byłoby jego usunięcie, ale nie chcę tego robić, bo już miałem problemy z jego ponownym odtworzeniem po dokonywanych wielu zmianach i edycjach.

 

Co mogę zrobić, może edycja w phpmyadmin? Poradzicie coś bo już nie mam pomysłów jak mogę pozbyć się starego szablonu?

 

Wersja forum to 3.4.3, szablon Brave (od skinbox) na forum nazywa się Arcade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

W ustawieniach znajdź opcję "Guest skin". Może tam po prostu wybrałeś inny skin dla gości.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem o tej opcji :P Cholera nie grzebałem tam, bo kto by przypuszczał, że ustawienia szablonu znajdą się w ustawieniach ogólnych forum :P Te IPB... jak zawsze masa opcji rozrzuconych po całym PA :P

 

Dzięki DawPi, aż wstyd się przyznać, że o tym nie wiedziałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.