Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zamówienie na logo do nowego skina


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Wy cholera marudni jesteście :D Jak przedtem zrobiłem najprostsze logo / header to było źle, teraz nie pasują Wam efekty... Zapłaćcie może jakiemuś pr0 grafikowi niech Wam wykona logo, niby lepsze, ale zawsze komuś nie będzie pasować i pieniądze pójdą na marne ;p

TRACKER..? ^_^

What? ;p

Pbo - Twój glass pasował? do czego? ... Ramka w środku, bo nie miałem co innego do roboty - satysfakcjonuje Cię moja wypowiedź? Robisz loga / headery dla dużych for i gorzej Ci wychodzą od moich.. ja jestem początkującym w grafice; nie lubię jak ktoś się wywyższa, a sam jak zrobi, to robi wielkie G... !

Wszystko na ten temat - jeśli ktoś poczuł się urażony itp - sorki :D

Edytowane przez TRACKER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na ten temat - jeśli ktoś poczuł się urażony itp - sorki ^_^

Ja tu widzę kogoś innego urażonego :>

Chcesz powiedzieć, że to złym posunięciem jest oczekiwanie loga, które spełni nasze wymagania?

Poza tym nie przyjmując krytyki innych i stwierdzając, że Twoje prace są dużo lepsze od projektów kolegi - to nie on się wywyższa :D

Już o tym rozmawialiśmy - operujemy tylko na skinach z IPSu. :D

Wiem, wiem... Również uważam, że powinniśmy się trzymać domyślnych skinów. Ale wciąż opłakuję poprzedni skin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Przypominam, że nie robicie tego na siłę, a w ramach Waszych chęci i czasu.

A moim/naszym prawem jest użycie efektu waszych prac lub nie.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ja to robię ze zwykłych - moich chęci... ^_^

Amfidiusz przecież oceniajcie od tego jesteście, tylko, że jak tak bardzo komuś coś nie pasuje, to niech weźmie uruchomi Gimpa, bądź Photoshopa i niech robi logo / header :-) Poza tym wiedziałem, że jak napiszę tego wyżej posta w tej formie co jest to jakiś "cwaniak" mi odpisze hehe :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

tylko, że jak tak bardzo komuś coś nie pasuje, to niech weźmie uruchomi Gimpa, bądź Photoshopa i niech robi logo / header :-)

Dlaczego? To już osoba, która nie potrafi/nie robi grafik nie może się wypowiadać? Sam sobie przeczysz.

I jesteś bardzo przewrażliwiony na swoim punkcie.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem bardzo - i co mam Ci powiedzieć / napisać jeszcze? Nie możesz mi "dosrać" bo się denerwuję, oj DawPi, DawPi... :-) Nie znasz mnie! Chodziło mi o to, że każdy może spróbować coś zrobić, a nie czekać na jakiegoś "pro" grafika... czy to jest aż tak mało zrozumiałe? Myślę, że nie... jeśli pojąć pewnych spraw nie umiecie - trudno Wasza sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Kur**, ale po co mam robić, jak nie potrafię!? Nie mam zamiaru sr** po kimś, bo nie tędy droga.

Widzę, że nie możesz mnie zrozumieć i pewnie nie zrozumiesz.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba umieć grać w piłkę, żeby stwierdzić, że nasza reprezentacja jest do d*py. Wg Ciebie powinniśmy sami jechać na Mundial zamiast czekać na jakichś "pro" graczy?

DawPi też prowadzi ten support głównie dla przyjemności. Nie znam się na php i nigdy się go nie nauczę. Wolę poprosić DawPiego o pomoc - i jeśli jego sugestia mi się spodoba, to wdrażam ją na swoim boardzie. Jeśli nie, to idę do "pro" i piszę ticket o płatnego moda na ipslink. Na tej zasadzie działa większość serwisów. Witamy w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No i mamy wypaśne logo! Dziękujemy wszyscy w pas swistowi! ;)

Nie wiem kto to, ale dobra robota :] Chociaż teraz brakuje delikatnego ojczystego elementu ;)

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Manager

Jednak to krzywe, o pixel czy dwa, logo mnie wkurza. :P

Da radę jakiś uzdolniony grafik je poprawić? Dzięki! :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.