Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nowy skin na forum! :)


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam! :o

Miło mi poinformować, że na forum dostępny jest nowy domyślny skin, który zawita u nas na dłużej. Można go wybrać z listy rozwijanej na dole, nazwałem go ize-pl.

Obecnie czekam na dobre logo, tymczasowo umieściłem logo wykonane przez TRACKER-a, za co mu dziękuję.

Jeśli czujesz się na siłach i chcesz nam pomóc graficznie to zapraszam do tego tematu, gdzie dowiesz się więcej, co nam jest potrzeba. :)

Wszelkie sugestie dotyczące wyglądu są mile widziane! ;)

Pozdrawiam,

DawPi

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem w Shoutboxie...

Fajnie, że dałeś wyśrodkowany tekst w wątku dot. grupy, postów itp, teraz pasowałoby to pogrubić :o

edit: teraz jest ok :)

A... brakuje tego pliku: http://forum.invisionize.pl/public/style_images/blue-orange/downloads/download.png

edit nr. 2: No widzę że już wszystko ok....

Brakuje mi jednak przycisku "Skocz do góry" Może warto dodać? DawPi?

Edytowane przez TRACKER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skin jest w porządku tyle, że wymaga kilku poprawek. Na przykład w temacie mógłbyś wyrównać informacje:

Grupa: Użytkownik

Postów: 1000000

Rejestracja: pią, 14 gru 11

Miejscowość: Zas

Płeć: Mężczyzna

Wersja: IP.Board 3.0.x

Żeby to wyglądało jak teraz, że wszystko jest w jednej linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyśrodkowany tekst jest lepszy... ;] Jak było po lewej to nie pasowało, a w standardowym skinie też masz te info wyśrodkowane więc o czym my mówimy :o ?

No chyba, żeby zaczerpnąć dokładnie tego samego wyglądu ze standardowego skina? :) Myślę, że nawet fajniej by to wyglądało...

Edytowane przez TRACKER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Fajny skin :o wracam , wchodze na forum i patrze nowy skin :) DawPi mozna wiedziec skad wziales takie cudo ? ;)

Z konkursu IPS-u.

Dość sporo jest dostępnych z niego skinów. Więcej info.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak, w teorii to skinów jest dużo, ale ile tak na prawdę nadaje się do użytku?

Oczywiście radosna twórczość jest mile widziana, ale po prostu większości skinom brakuje po prostu stylistyki, dobrania barw...

Ten skin jest udany pod tym względem i dlatego się wybija spośród innych. Dowód? Całkowicie przypadkowo 3 z nas wybrało ten sam skin, a wszyscy trzej jesteśmy wybredni pod tym względem.

To coś znaczy :)

261-minizoom.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ale po co reputacja przy poście?

Dla zabawy. :) Zobaczymy co z tego będzie. Czy się będzie przydawać.

Choć już teraz wg mnie to przydatna sprawa bo ludzie będą widzieć czy udzielane odpowiedzi przez użytkowników traktować poważnie czy mniej.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie... nie pasuje? Trudno, nie każdemu musi się podobać... DawPi prosiłem Cię o coś w poprzednich postach ;/ Zmień kolor tła dla tego cytowanego tekstu na jakiś żółty, lub pomarańczowy bo ten nie pasuje nigdzie i zbyt ładnie nie wygląda...

Edytowane przez TRACKER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Typowe zachowanie dla osób zachowujących się jak Ty. :) No cóż.

Kolor może i podałeś, ale zmieniać nie będę ot tak - jak chcesz to możesz zrobić screen z naniesionym nowym kolorem do oceny przez użytkowników.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wiesz wareczek ostatnio byłem nieobecny w życiu związanym z IPB i tak jak i teraz bo projektuję własny cm's do strony, idzie całkiem nieźle. W ciągu 3 dni napisałem około 70 % strony.... Teraz pozostały najtrudniejsze rzeczy do zrobienia :o

Oo. :) Fajnie, że kolejna osoba działa i się uczy w tym kierunku.

Z ciekawości - możesz pokazać fragmencik ( 50-100 linii ) wg Ciebie najbardziej zaawansowanego kodu PHP który napisałeś w tym CMS-ie?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N razie tajemnica. Kod na razie nie jest jeszcze skończony. CMS będzie prawdopodobnie gotowy w piątek. Będzie co prawda na razie pól automatyczny ale zawsze coś. CMS opiera się na klasach css, html'u, php (tutaj newsy, video i inne). Jedynie galeria nie będzie moja bo na razie nie mam pojęcia jak ją napisać. Będzie oparta na nieznanym skrypcie zenphoto (zmodyfikowanym).

Ale mogę zaprezentować zrzut strony (nowe gcpl.pl będzie się składało z 4 części) (beta na razie - musze dodać jakieś bajery)

45b96a7ec6fe72c8.png

Edytowane przez kris2005a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.