Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Link do pobrania IPB 3.4.2


LaMeR

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś tą wersje oraz czy może podać mi instalkę? kupiłem licencje za 300zł i gdy wchodzę w donlowads na stronie invisionpower.com wzbieram dział IP.Board and Applications a potem wybieram IP.Board 3.4.5 to pisze mi tylko "This is the latest version of IP.Board." i nic więcej.

 

​Dlaczego 3.4.2 dlatego że poprzedni właściciel posiadał takową wersję tego skryptu a support wygasł

Edytowane przez LaMeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatyczna wiadomość


Temat przeniesiony z forum

Invision Power BoardInvision Power Board 3.4Ogólny support IPB

do

Invision Power BoardRozmowy o IP.Board

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo do korzystania z wersji, którą posiadasz. Kupując licencję zgodziłeś się na warunki, które mówią o dostępie do plików w bardzo jasny sposób.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo do korzystania z wersji, którą posiadasz. Kupując licencję zgodziłeś się na warunki, które mówią o dostępie do plików w bardzo jasny sposób.

no to właśnie chcę korzystać z wersji 3.4.2 kupiłem ją od innego właściciela skąd mam pobrać instalkę takowej wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo - powinieneś był przetransferować sobie licencję, a to kosztuje 20$. Po drugie primo, transferować nieaktywnych licencji nie można, więc najpierw trzeba było zapłacić 25$ za odnowienie, a potem 20$ za transfer. Wtedy dopiero można mówić o legalnie przetransferowanej licencji. I wtedy można z czystym sumieniem powiedzieć, że jesteś właścicielem tej licencji, możesz sobie zmienić domenę, hasła do Client Area, pobrać aktualizacje z Client Area i tak dalej.

Edytowane przez Jurij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że jeśli poprzedni właściciel będzie chciał, to może bez problemu licencję odzyskać. Wystarczy udowodnić, że to on ją pierwotnie kupił.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli jak ma się ten transfer licencji odbyć? jak założyć konto na invisione? kto by mi pomógł z tym na gg albo przez e-mail bo ja już nie mam nerwów do tego 20 $ za transfer 25$ za odnowienie czegoś co posiadam razem 45$ czyli 3.06x45 to około 150 zł dodatkowo przecież to jest chore kupiłem coś z czego nie mogę korzystać bo IPB chce zarobić. Razem wychodzi mi 450zł a za 175$ mogłem mieć licencję na własność

 

 

Prosiłbym kogoś o kontakt meil [email protected] lub GG 5262857

Edytowane przez LaMeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego ty tutaj oczekujesz, bo nie rozumiem.

Zakupując dowolny produkt na IPS automatycznie akceptujesz ich regulamin.

 

Żaden użytkownik z IZE nie jest odpowiedzialny za nieznajomość regulaminu IPS przez Twoją osobę, więc po co tutaj płaczesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest chore kupiłem coś z czego nie mogę korzystać bo IPB chce zarobić. Razem wychodzi mi 450zł a za 175$ mogłem mieć licencję na własność

 

Ale na kilometr śmierdzi polactwem "Ja mam płacić za oprogramowanie? O nie!". Jak się nie podoba, to instaluj phpbb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.