Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Gdzie najlepiej zakupić licencję jak jest bezpieczniej ?


ZyciE
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Gość naXe,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam małe pytanie wiem że już było takich tematów nawet i kilkanaście ale chce mieć już 100%  pewność , zacznę od tego :

 

Gdzie najlepiej zakupić  licencję ipb ? Czy od osób trzecich czy też również od  właścicieli owego skryptu ? Mam zamiar zakupić Licencję  tak pod koniec listopada od  właścicieli kosztuje  175$  czyli  oko 500 zł , a od  osób trzecich w granicach 200-350 zł no i + 20-25$  za transfer i odnowienie o ile jest to wygasła  licencja, więc gdzie najlepiej zakupić ? Od właścicieli jest 100%  bezpieczeństwo ale chyba wolniej przechodzi ta transakcja ?  A od osób trzecich raczej szybciej, Mam na dzieję że ktoś odpowie myśląc  z głową.Dziękuję i  Pozdrawiam :)

 

PS : Zapomniałem dodać też , mianowicie jak  by przebiegała  ta transakcja w ips a u osób trzecich ? 

Edytowane przez ZyciE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

byś  chociaż uzasadnił swoją wypowiedz jeśli możesz rzecz jasna :)

Co tu jest do uzasadniania? :blink:

 

 

"Gdzie bezpieczniej? IPS. " I co to ma być ? By chociaż napisał "Gdzie bezpieczniej? IPS dlatego że .. Ponieważ.." 

 

A  co do twojego posta to chyba nic nie jest związane z tym co posiada opis tematu ? Więc  proszę  cię takim tekstami nie tutaj.

Edytowane przez ZyciE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej i bezpieczniej oraz najkorzystniej jest kupić od ips'u, na allegro czy w innych sklepach internetowych możesz trafić na oszustów. A tak post scriptum, przykładowo jeżeli wyjdzie 4.0.0, to każdy z licencją, którą ma teraz, nadal będzie ją miał na nową wersje, tak?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

byś  chociaż uzasadnił swoją wypowiedz jeśli możesz rzecz jasna :)

Co tu jest do uzasadniania? :blink:

 

 

"Gdzie bezpieczniej? IPS. " I co to ma być ? By chociaż napisał "Gdzie bezpieczniej? IPS dlatego że .. Ponieważ.." 

 

A  co do twojego posta to chyba nic nie jest związane z tym co posiada opis tematu ? Więc  proszę  cię takim tekstami nie tutaj.

 

 

 

Najbezpieczniej kupić nowego mercedesa z salonu, niż używanego od kogoś, bo..

 

Sam sobie dopowiedz, to chyba oczywiste? Nie mówimy o cenie, a o bezpieczeństwie.

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba najgłupszy temat jaki tu czytałem, zaraz po "Co grozi za nulled"  :blink:

Sam musisz zdecydować czy wolisz zaoszczędzić te kilkadziesiąt złotych i bawić się w transfery, czy po prostu kupić nową licencję od twórcy skryptu. Notabene, sam wiesz najlepiej, że od IPS-u. Liczyłeś na jakieś cudowne odpowiedzi w tej sprawie?

I kto Ci powiedział, że od osób trzecich jest szybciej..?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba najgłupszy temat jaki tu czytałem, zaraz po "Co grozi za nulled"  :blink:

Sam musisz zdecydować czy wolisz zaoszczędzić te kilkadziesiąt złotych i bawić się w transfery, czy po prostu kupić nową licencję od twórcy skryptu. Notabene, sam wiesz najlepiej, że od IPS-u. Liczyłeś na jakieś cudowne odpowiedzi w tej sprawie?

I kto Ci powiedział, że od osób trzecich jest szybciej..?

Co głupi temat ? Chłopie to że chcesz mieć pewność  to napisze, tak tak ja się w tematach nie pytam co grozi za nulled 

Można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.