Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Shoutbox: Rozszerzenia


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez BitGit,

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problme z rozszerzeniami od shoutbox. Dokładnie chodzi mi o rozszerzenia:

Shoutbox: Global

Shoutbox: Active Users

Wygląda to tak, zainstalowałem shoutboxa, a forum się wyłączyło postanowiłem wyłączyć rozszerzenia i forum wstało. Włączałem pojedyńczo rozszerzenia i wyszło na to, że nie działają te powyżej, a z resztą nie ma problemu.

Forum działa przy włączonych tych rozszerzeniach:

Shoutbox: Javascript

Shoutbox: Online Tab

Shoutbox: VCard

Ale shoutbox nie będzie działał bez wszystkich. Nie mam pojęcia o co może chodzić.

 

Jeżeli był już taki temat z problemem na forum to przeprszam.

Proszę o pomoc.

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oznacza, że jak zainstaluję shoutboxa to forum nie odpowiada. Jak odświeżam to nic się nie pojawia anie się nic nie wczytuje. Panel admina działa a forum nie.

Shoutboxa pobieram z IPS Marketplace.

Jak wyłączę aplikację shoutbox to wyskakuje:

 

Wyłączenie aplikacji IPB Shoutbox spowodowało wystąpienie 4 błędów w uruchomionych rozszerzeniach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

ACP > Wygląd > po lewej stronie znajdziesz listę a na niej Narzędzia > Przebuduj >Wybierz styl do przebudowy > zaznacz wszystkie style i Przebuduj

 

a jeszcze lepiej jak zrobisz w ten sposób:

Krok 1. Narzędzia > Przebuduj dane głównego stylu > dla aplikacji Shoutbox / zanacz z boku HTML CSS > Przebuduj

Krok 2. Narzędzia > Przebuduj >Wybierz styl do przebudowy > zaznacz wszystkie style i Przebuduj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.