Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem po zdublikowaniu forum.


Mercu
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć potrzebuje pomocy nie wiem co się stało. Zduplikowałem temat i gdy jest do sobie dział (forum) I jest takie coś jak priorytet na mapie strony i tam jest do wyboru wybierz domyślny i tak dalej oraz "nie dołączaj" I przypadkowo zostawiłem nie dołączaj i zrypało mi się całe forum, a w PA > Fora teraz tych zduplikowanych działów nie mogę w ogóle edytować usunąć nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

O jakiej duplikacji forum mowa? Przecież ta opcja po prostu dodaje taki sam dział na poziomie dodawania, a potem tworzy niezależny dział.

Plus do tego mieszanie sitemapy - wyjaśnij to wszystko jeszcze raz, a dokładnie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak chciałem zduplikować sobie dział (inaczej fora) i klikłem sobie duplikuj (ss ponieżej)

4188820317.png

 

Następnie w ustawieniach nie zmieniałem nic lecz przypadkowo gdzie jest "priorytet mapy strony" zamiast "użyj domyślnego" zostawiłem "nie dołączaj" (SS poniżej)

1852756058.jpg

I finał jest taki że to zapisałem i teraz nie mogę ani tego usunąć po duplikacji, ani edytowac ani nic (Przedstawia to ss poniżej)

4791377128.jpg

 

Chciał bym te działy zduplikowane działy usunąć bo rozwiało mi wygląd forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jeszcze raz. Ostatni. Jak znów nikt nie rozumie to temat leci do kosza, a Ty napiszesz i opiszesz to do skutku.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Autor ma w takim razie problem z czymś innym, bo ta funkcja nie robi nic więcej jak tylko oszczędza czas przy dodawaniu podobnych działów, które są potem w pełni niezależne.

 

Pewnie problem leży w tych grafikach w opisach - nie zamknięty tag HTML lub coś podobnego.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jurij dokładnie o to mi chodzi kolego.

 

DawPi w tym problem że ja nie mam narzędzi administracyjnych przy tych zduplikowanych forach i nie mogę ich ani edytować ani nic. Nie mam jak sprawdzić czy jest wszystko pozamykane. Lecz każdy inne fora które mogłem edytować dokładnie sprawdziłem i nic nie znalazłem by było coś nie zamkniętego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.