Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Belka dla likebox'a


Zakrecony
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez BitGit,

Rekomendowane odpowiedzi

<div class='ipsSideBlock clearfix'>
  <h3>Znajdź nas na Facebooku</h3>
    <div class="_sbcollapsable">
<iframe src="dostosuj sobie tutaj plugin facebooka szerokość, wysokość itd</iframe>
    </div>
</div>

PS. @Jurij,  on ma tylko plugin FB,

Edytowane przez 9xx
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pluginu :D Sam stworzyłem kod, który wpakowałem do szablonu aktualizacji statusów :P.





Kod z hookBoardIndexStatusUpdates
 

<iframe src="//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpages%2FBorn-To-Game%2F178669359004528%3Ffref%3Dts&width=280&height=290&colorscheme=light&show_faces=true&header=true&stream=false&show_border=true" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:280px; height:290px;" allowTransparency="true"></iframe>
<div class='ipsSideBlock clearfix' id='statusHook'>
	<h3>{$this->lang->words['recent_status_updates']}</h3>
	<div class='_sbcollapsable'>
		<div id="status_wrapper">
			<div id="status_wrapper_inside">{parse template="statusUpdates" group="boards" params="$updates, 1, 1"}</div>
			<div class="status_main_content ipsType_small" style='text-align: center; margin: 10px -10px -10px -10px;'>
				<a href='{parse url="app=members&module=profile&section=status&type=all" seotitle="true" template="members_status_all" base="public"}' style='display: block; padding: 8px; font-weight: bold;'>{$this->lang->words['viewallupdates']}</a>
			</div>
		</div>
	</div>
</div>
Edytowane przez Zakrecony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

 

 

Nie mam pluginu   :D Sam stworzyłem kod

 

Chłopie, to co Ty tu robisz? :lol2: (plugin to wszystko to co miesci się w ramce <iframe)

 

Zrób tak jak napisałem wyżej, a jak się upierasz, żeby to było w szablonie aktualizacji, to jeszcze pod kodem dodaj :

 <br />

Aha, i w kodzie fb tam gdzie jest header, zamiast true wpisz false

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.