Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Wyświetlanie - Całość postów


Gher
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

Usunąłem część postów, ale dalej są one liczone do statystyk. Z reputacją mam to samo.

 

Próbowałem robić następujące rzeczy:

- przebudowaie danych stylu

- czyszczenie cache dla stylu

- w bazie danych usunąłem zawartość content_cache_posts

- przeliczanie i przebudowa (przelicz liczbę tematów i postów, przelicz wiadomości, przelicz liczbę postów użytkownika, przelicz reputacje użytkownika)

Edytowane przez Macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Usunołem część postów,

 

Co zrobiłeś? :blink:

 

 

ale dalej są one liczone do statystyk.

 

O które statystyki Ci chodzi? Po użyciu narzędzi przeliczania i przebudowy wszystkie statystyki powinny się zaktualizować... Zawsze można odświeżyć pamięć podręczną forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowe, ale na przysłość i tak przydało by się wiedzieć jak to zrobić porządnie, jakby ktoś chciał ponabijać sobie tylko postów, a robił bym jakiś konkurs czy coś podobnego.

 

To samo dzieje się z reputacją, której już w ACP nie zmienie dla danego użytkownika.

Edytowane przez Gher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest porządnie wykonane. Prawidłowo, bez niepotrzebnej ingerencji w okienku zapytań do bazy itd

 

To samo dzieje się z reputacją, której już w ACP nie zmienie dla danego użytkownika.

 

Tu się mylisz, reputację w ten sam sposób możesz korygować, tylko że we wcześniejszej zakładce - Profil

Jak robisz konkurs, to zrób go w specjalnym dziale/forum, w którym ustawienia nie naliczają użytkownikom postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem tylko jak zajdzie potrzeba zrobienia tego dla parunastu użytkowników albo więcej. W opcjach mam ustawione pamięć podręczną na 7 dni przetrzymywania. Po tym czasie liczba nabitych postów się skoryguje?

 

Zrobiłem aktualizacje pamięci podręcznej ale to też nic nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

IPS twierdzi, że wszystko jest w porządku i trudno nie przyznać im racji. Użytkownik faktycznie napisał te posty i licznik wskazuje prawidłową wartość. Jeśli chcesz ją jednak edytować, to tylko przez PMA w tabeli sql odpowiedzialnej za użytkowników => edytując danego użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.