Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Grupa "Użytkownicy" ma dostęp do panelu moderatora


Dariusz96
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Dariusz96,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam taki problem odnośnie grup. Zrobiłem sobie grupe "Użytkownik" wszystko ładnie jest, nowo zarejestrowani użytkownicy automatycznie przechodzą do tej grupy tylko dlaczego ten użytkownik ma panel moderatora ? Próbowałem coś z tym zrobic ale nie potrafię moze wy wiecie co jest nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi 

no masz panel administratora, a wybranej grupie np Moderator dajesz uprawnienia zeby mógł korzystać z panelu moderatora. Ja Użytkownikowi nie przypisałem tych uprawnień a ma ten panel. To jest to na samej górze po lewej stronie. Masz tam "Panel Administratora" i "Panel Moderatora"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No to pewnie ustawiłeś w centrum raportów przy jakiejś wtyczce, że może przeglądać raporty. Sprawdź to dokładnie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz wiem co nie tak tylko nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Patrz mam grupe "Moderator" i "Użytkownik" .

Moderatorowi przypisałem zeby był super moderatorem , teraz jak mu to usunąłem to automatycznie Uzytkownik nie ma dostępu do tego panelu.

Tylko jak zrobić żeby Moderator mial a uzytkownik nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Pewnie jakiemuś userowi przypisałeś drugą grupę, jako Moderator, a jego główną grupą jest Użytkownik.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.