Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: IP.SHOUTBOX 1.1 RC


Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem to cudo ale po zainstalowaniu nie mam możliwości pisania. Dodalem moderatorów itd przebudowalem skina i nic.

Na dole nic nie mam. Na początku miałem tylko wpis goscia, że się poprwnie zainstalował Shoutbox - pozniej usunalem dla testow wszystkie wpisy i pokazuje sie, zebym coś napisał :D Jednak jak?. Dodam, ze forum testowo odpalilem na tym samym serwerze na ktorym bede robil migracje starego forum ale na innej (nielicencjonowanej domenie) to chyba nie jest problem? Bo testowe instalacje na localhoscie raczej do mnie nie przemawiaja :D

Edytowane przez sebaulas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu musisz dać uprawnienia wszystkim grupom które chcesz by miały możliwość pisania w shoutboxie, tak mi się wydaje.

Ja nie widze takiej opcji. Moge dac prawa do moderacji i dalem sobie do wszystkiego - do usuwania wpisów, edycji itd. Jednak nie widze opcji prawa do pisania na SB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.