Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'No itemMarking class available for forums'


JNSRR
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o co chodzi, może ktoś pomóc?

Piszę to na forum w trakcie instalacji IPB.
 
 
 

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'No itemMarking class available for forums' in /home/arrp/public_html/admin/sources/classes/itemmarking/classItemMarking.php:1177 Stack trace: #0 /home/arrp/public_html/admin/sources/classes/itemmarking/classItemMarking.php(485): classItemMarking->_fetchModule('forums') #1 /home/arrp/public_html/admin/applications/forums/sources/classes/forums/class_forums.php(328): classItemMarking->setFromSqlJoin(Array, 'forums') #2 /home/arrp/public_html/admin/applications/forums/sources/classes/forums/class_forums.php(144): class_forums->getForumList() #3 /home/arrp/public_html/admin/setup/sources/base/ipsRegistry_setup.php(710): class_forums->forumsInit() #4 /home/arrp/public_html/admin/applications/members/modules_admin/members/tools.php(151): ipsRegistry::getClass('class_forums') #5 /home/arrp/public_html/admin/setup/sources/base/ipsRegistry_setup.php(2079): admin_members_members_tools->rebuildStats() #6 /home/arrp/public_html/admin/setup/applications/install/sections/install in /home/arrp/public_html/admin/sources/classes/itemmarking/classItemMarking.php on line 1177
Edytowane przez DawPi
Edycja tytułu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Wszystkie pliki wrzucone na FTP poprawnie, bez zmienionych wielkości liter w nazwach?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pliki wrzucone na FTP poprawnie, bez zmienionych wielkości liter w nazwach?

Nazw nie, ale literki pozmieniane, TOtal CMD z dużych na małe mi pozmieniał. Wszystko poprawiałem to co tam pisało, i do tego doszedłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.