Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Suzi

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa pliku: DarkBlu

Autor: Suzi

Data wysłania: 26 lut 2014

Kategoria: Style i grafika

Wspierana wersja IP.Board: 3.4.X


Styl został stworzony z myślą dla stron gier multiplayer a w szczególności dla stron sieci serwerów gry Counter Strike.

Styl zgodny z przeglądarkami:

  • Mozilla Firefox
  • Google Chrome
  • Safari
  • Internet Explorer
  • Opera


Paczka zawiera:

  • Screens
  • Instrukcje obsługi stylu
  • Style files



Nie rozpowszechniaj tego skina.
Nie pobieraj żadnych opłat bezpośrednio za skin.



Pobierz plik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio !? Widzę ,że z czasem ludziom już brak kreatywności  :icon_good:  za kopiowanie pomysłu czyimś ludziom nie mówię ,że styl to jedna wielka kopia tylko sama pomysłowość to zbieżność 2 stylów i to jest nudne do  :zygi: jak już bierzesz się za jakiś styl to kurde pomyśl czego jeszcze nie ma i czym możesz nowym zaskoczyć ,a nie monotonie wpajasz nam coś co powtarza się w 200 innych wersjach . Kurde nie masz pomysłu to się nie bierz za to . :mad: Już używam tych ikonek ,aby zilustrować o co mi chodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest kopią. Użyłem to co jest dostępne w internecie i w mojej wiedzy, a to że ktoś wcześniej zrobił coś podobnego to mnie to nie interesuje. To tak jak by oskarżyć kogoś o kopiowanie stylu tylko dla tego bo użył podobnego koloru i wzoru np. belek. Gratuluje rozumu geniusze i specjalnie dla was zamówiłem tira chusteczek higienicznych abyście mogli się wypłakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest, pliku nie ma.

Coś tu jest nie tak.

Plik został ukryty przez administracje ze względu na kaprys bandy prowokatorów. Wszelkie informacje/screeny stylu można zawsze dostać u mnie na Prywatnej Wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

 

Temat jest, pliku nie ma.

Coś tu jest nie tak.

Plik został ukryty przez administracje ze względu na kaprys bandy prowokatorów. Wszelkie informacje/screeny stylu można zawsze dostać u mnie na Prywatnej Wiadomości.

 

Uważasz, że wszelkie podobieństwo, a raczej kopia, są zupełnie przypadkowe?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.