Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Ścieżka do indata.php


Matisekk
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ponieważ nie wiem gdzie umieścic plik indata.php

Uniemożliwia mi od uruchomienie upgradeFinish.

 

mógłby mi ktos podać ścieżkę do tego pliku ? (najlepiej opisaną, nie skrótami) :)

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Edytowane przez Matisekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam w tym folderze i mam komunikat :

 

Warning: require_once(../../initdata.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in public_html/upgradeFinish/index.php on line 31

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '../../initdata.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in public_html/upgradeFinish/index.php on line 31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Bez tego pliku nie uruchomiłbyś forum. Także na pewno ten plik masz na FTP (o ile go nie usunąłeś, a czytając ten temat można w to wierzyć). Skup się na upgradeFinish i jego poprawnym wysłaniu na FTP, a nie tym pliku.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały katalog upgradeFish mam w Public_html i przy wpisaniu adresu aby go uruchomić wyskakuje taki komunikat, że nie może otworzyć indata.php

31 linijka w index.php jest ze ścieżką do pliku. i jest wpisane tam tak : " ../../indata.php " dlatego pytam gdzie umieścić ten plik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Matko boska. Na przyszłość naucz się czytać ze zrozumieniem - jak masz wysłać do folderu admin/ to to zrób, a nie kombinuj ze ścieżkami!

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.