Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Rodzaj czcionki "wgryzł się" w kod forum..


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez insp,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Chciałem sprawdzić czy kod 

 

<b><i><font size="+1"><span xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" style="text-shadow: 1px 1px 10px gray; font-weight: bold; color: white;">TeamSpeak 3</span></font></i></b>

 

uczyni czcionkę nazwy jednego z forum w dwóch kolorach, z tą poświatą danego stylu, niestety jednak po przygotowaniu tego kodu w notatniku i wklejeniu w okienko nazwy forum nie zauważyłem, że po prostu się to nie zmieściło, w efekcie czego aktualnie posiadam prezentowany na screen'ach efekt w panelu edycji danego działu oraz na forum. Problem jest taki, że przy kolejnej próbie edycji tego i usunięciu kodu z pola nazwy przycisk Zapisz forum nie reaguje, dlatego teraz takie pytanie czy mogę naprawić to jakoś inaczej niż usuwając dane forum?

 

Pozdrawiam.

post-18177-0-01141800-1395490513_thumb.j

post-18177-0-05728000-1395490539_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić jaśniej? Bo jeśli chodzi o moje możliwości to nie posiadam nic więcej jak dostęp do panelu administratora na danym forum, żadnych FTP, żadnych baz SQL, a po słowach "w bazie danych" śmiem twierdzić, iż chodzi o bazę SQL, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić jaśniej? Bo jeśli chodzi o moje możliwości to nie posiadam nic więcej jak dostęp do panelu administratora na danym forum, żadnych FTP, żadnych baz SQL, a po słowach "w bazie danych" śmiem twierdzić, iż chodzi o bazę SQL, tak?

 

 :)

 

Jeśli nie macie żadnych innych sugestii pomocy to będę musiał napisać do prezesa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mogę prosić jaśniej? Bo jeśli chodzi o moje możliwości to nie posiadam nic więcej jak dostęp do panelu administratora na danym forum, żadnych FTP, żadnych baz SQL, a po słowach "w bazie danych" śmiem twierdzić, iż chodzi o bazę SQL, tak?

 

  :)

 

Jeśli nie macie żadnych innych sugestii pomocy to będę musiał napisać do prezesa. 

 

To jedyna opcja jaka ci pozostała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.