Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Użytkownik miesiąca - pomoc


ssg
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

No ale u mnie to się dobrze wyświetla:

 

post-1614-0-35723400-1395557643.jpg

 

Ale jak chcesz poprawić napis, to masz moim zdaniem dwie opcje:

 

1. Skrócić go:

 

post-1614-0-18816700-1395557644.jpgpost-1614-0-89558200-1395557644.jpg

 

2. Albo poszerzyć tabelkę:

 

post-1614-0-56697200-1395557638_thumb.jp

 

:) Użyj swojej kreatywności i do dzieła. Tylko mała dygresja - jak poprawisz ten błąd, stracisz jeden z atutów forum ;) Bo zgodnie z Waszym mottem:

 

 

Witamy na GamingCentre.pl - Gry, poradniki, tutoriale, hacki, bugi, boty !

 

He he, taki żarcik :)

Edytowane przez Jurij
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci za odpowiedz i pokazanie rozwiązania, lecz tutaj mam śmieszny fakt. Prawda, pokazuje 80 px. po zmienieniu w firebugu pieknie pokazuje powiekszona ramke. Znalazlem bit view_motm, gdzie faktycznie bylo 80 px. Do tej pory wszystko poszlo tak jak powiedziales. Zmienilem na 100px i tu fail. Moja uciecha znikneła.

Ponieważ cokolwiek bym tam nie zmienil, to w szablonie widac zmiane, lecz na forum głownym nie.

 

Tutaj zrzuty:

dxb39a.jpg

 

Po zmianie w firebugu widać róznice, lecz jesli zmieniam w szablonie, to nie ma, chocbym i wpisal 1000px.

 

8aluil.jpg

 

oraz zrzut z szablonów z widoczną zmianą:

 

rum2r6.jpg

 

 

Teraz mam zagwozdkę jak to zmienic. Próbowalem odinstalować aplikacje , zainstalować, znowu zmienić i nic. 0 poprawy. Choćbym w bicie ustawił i 100000px to i tak na stronie głownej pokaze mi to jako 80px.

Edytowane przez ssg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poszukiwaniu solucji natrafiłem na jeszcze jednego buga. Po wybraniu stylu gamingcentre.pl użytkownik dostaje w prezencie białą stronę. Więc usuń ten skin łaskawie z listy wyboru i zmień styl użytkownikom na domyślny (Carbon Blue lub IPB) :)

 

No a skrócenie nazwy "ZNAJDŹ POSTY" Cię nie urządza?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje. Mogłeś mówić ze zarządzanie językami ;p a ja szukam "Tłumaczenia" :D . No nic, znalazlem widze tłumaczenia MoTM . Zmieniam z "Znajdź posty" na "Zawartość"  poźniej naciskam "Idź" i pokazuje mi sie:

 

Błąd systemu

Nie można przetłumaczyć chronionego języka

Edytowane przez ssg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Nie moja wina, że używasz nielegalnego tłumaczenia. W jedynym słusznym tłumaczeniu IPB z forum.invisionize.pl jest właśnie Wygląd => Tłumaczenia :) A co do błędu, wystarczyło poszukać rozwiązania: http://forum.invisionize.pl/topic/22569-rozwiazany-latest-discussions-problem-ze-spolszczeniem/#entry135340 :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPDATE forum_core_sys_lang SET lang_protected = 0

- taka byla poprawna ;)

 

wszystko dziala, juz jest okej takze dziekuje bardzo za rady, pomoc, rozwiazania, i zaangazowanie. Reputy lecą.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.