Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Wyłączanie nabijania czasu dla użytkownika


Gość TRUPEK
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie, chciałbym wyłączyć dla wybranego użytkownika, a nie dla całej grupy nabijanie czasu spędzonego na forum. Czy jest taka możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyć możesz jedynie przez dodanie go do innej grupy o takich samych uprawnieniach. Wtedy będziesz mógł wykluczyć tę grupę w ustawieniach modyfikacji Total time spent on forums. Inna opcja - upomnienie danego użytkownika np. przez PW i karne zerowanie mu licznika, aż do poprawy zachowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyć możesz jedynie przez dodanie go do innej grupy o takich samych uprawnieniach. Wtedy będziesz mógł wykluczyć tę grupę w ustawieniach modyfikacji Total time spent on forums. Inna opcja - upomnienie danego użytkownika np. przez PW i karne zerowanie mu licznika, aż do poprawy zachowania :)

 

 

Ok, rozumiem możesz napisać w jaki sposób mogę zerować licznik dla wybranego użytkownika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, tylko przez PMA. Tuż pod Twoim tematem została udzielona już dzisiaj odpowiedź na to pytanie jak to zrobić: http://forum.invisionize.pl/topic/42819-czas-online-pytanie/#entry259185 :)

 

Dzięki za pomoc. Korzystając z podpowiedzi z podlinkowanego tematu odnalazłem użytkownika i wyzerowałem mu licznik. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.