Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z językiem polskim


bibax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po zainstalowaniu aplikacji ihost, język w ACP stał się angielski, a dodatkowo (tak jakby) zniknęła czcionka w panelu... Mniej więcej tak to wygląda: ipb.png

 

Poza tym na stronie głównej również są pewne problemy...

Myślę, że coś pomogą informacje zawarte w moim profilu (wersja ipb / strona forum)

Poza tym, wersje mam legalną i kompletnie nie wiem co mam robić. 

Jeżeli temat jest w złym miejscu - proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu, lecz nie zamykania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, bo "domyślny" został usunięty zaraz po wgraniu spolszczenia, a spolszczenie od początku forum, czyli to już trochę czasu.

I jak mam się tutaj posługiwać?

 

gr.pngco mam dokładnie zrobić?

 

PS. z przeinstalowaniem spolszczenia próbowałem, ale (prawdopodobnie) nie pomogło.

Edytowane przez bibax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wgranie aplikacji nie podmienia innych fraz językowych, więc nie zrzucaj winy na instalację modyfikacji czy tam jakiegoś spolszczenia. Coś zmodziłeś i kwestia dowiedzieć się co.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem z waszego forum Ihost, wrzuciłem folder uploads, zalogowałem się do ACP no i zainstalowałem aplikację, lecz podczas tworzenia tabel i inne nagle z acp wszystko poznikało, i jak była jakaś opcja jak np tutaj w poście Napisz to był mały kwadracik, mniej więcej na powyższych screenach to widać.

Poza tym drugie spolszczenie dograłem i udało mi się na nie zmienić jako domyślne i forum wróciło do normy 70-80 % bo skutki zostały jeszcze na niektórych hookach i w ACP, ale mniejsza o to.

 

Dzisiaj kupiłem, jakby wam to powiedzieć - nowy server www z racji iż 1and1 cały czas sprawiał mi problemy, i gdy na drugim zainstalowałem pomyślnie skrypt, chciałem wrzucić kopię bazy z poprzedniego forum, lecz przy użyciu upgradefinish wynika taki błąd:

mySQL query error: ALTER TABLE ipbupgrade_history ADD upgrade_app varchar(32) NOT NULL default 'core'
 
SQL error: Table 'hugonapi_forum.ipbupgrade_history' doesn't exist
SQL error code: 1146
Date: Saturday 03rd May 2014 04:45:21 PM
 
 
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Date: Sat, 03 May 2014 16:45:21 +0000
 Error: 1146 - Table 'hugonapi_forum.ipbupgrade_history' doesn't exist
 IP Address: 78.10.137.150 - /admin/upgradeFinish/index.php
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 mySQL query error: ALTER TABLE ipbupgrade_history ADD upgrade_app varchar(32) NOT NULL default 'core'
 .--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
 | File                                                                       | Function                                                                      | Line No.          |
 |----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------|
 | admin/setup/sources/base/ipsRegistry_setup.php                             | [upgradeLegacy].__construct                                                   | 313               |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
 
z tego co widzę to baza ma problem z otworzeniem tabeli o nazwie ipbupgrade_history, mam ją usunąć, zrobić nową czy może, podczas instalacji skryptu podałem inną nazwę tabel bazy (lecz to jest najmniej prawdopodobne bo w 98 % jestem pewny)
proszę o szybką pomoc, ponieważ forum musi szybko wrócić na swoje obroty.
Edytowane przez bibax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc otrzymam wskazówki / link do poprawnego przenoszenia forum?

Sorki, że sam nie poszukam bo jestem strasznie zabiegany innymi sprawami i forum m.in jest priorytetem. A w tej chwili wujek google mi nie pomaga bo w tej chwili nie umiem z niego skorzystać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.