Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Szukam - modyfikacja dodająca podgrupy


buhahaha
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Prizmo,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mianowicie od jakiegoś czasu poszukuję 3 modyfikacje na forum i nie mogę ich znaleźć.

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pierwsza modyfikacja jaką szukam to możliwość posiadania kilku grup. Nie znam jej nazwy, ale chodzi mi o coś takiego:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/419e1aeb8ce837d2.html

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Druga modyfikacja jaką szukam to możliwość dodania do panelu bocznego kilku własnych tabelek. Znalazłem modyfikację Custom Sidebar, ale ona daje możliwość dodania tylko jednej własnej tabelki, a ja chce kilka.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trzecia modyfikacja to kontakt z Administracją w panelu bocznym, ale nie chodzi mi o możliwość napisania do kogoś po przez tą tabelkę tylko info o tym czy ktoś jest dostępny na gg. Chodzi o coś takiego:

NICK  OSOBY

NUMER GG

IKONKA GG CZY KTOŚ JEST DOSTĘPNY CZY NIE

I tak kilka osób z góry na dół. Taka lista po prostu :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Nie wiem czy wszystkie te modyfikacje istnieją, ale jeśli tak to proszę o linki.

Oczywiście pomoc wynagradzam + :)

Edytowane przez Macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodzi. Mi chodzi (co do pierwszej poszukiwanej modyfikacji) o to, aby dana osoba miała kilka grup równocześnie wyświetlanych w profilku poza grupą główną, pod postem (jeśli się da) oraz aby była ta osoba w kilku grupach na raz po wejściu w listę członków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... O taką modyfikacje mi chodzi tylko czy da się w tej co ty podałeś zrobić tak , aby przy poście zamiast nazw grup wyświetlało obrazki rang, i czy da się uporządkować kolejność wyświetlania tych grup (od najważniejszej do najmniej ważnej)?

Edytowane przez buhahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

A w ustawieniach modyfikacji

http://forum.invisionize.pl/topic/30574-dp32-secondary-group-icons/

Ustawiasz dodatkowo jak ma wyswietlać ( w kolejności) dane rangi.

Edytowane przez Prizmo
  • Lubię to 1

"Ale ja mam oryginalny klucz patrz!"

http://scr.hu/1p4s/in3pa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.