Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Cookie Bar 1.0.1 cos nie działa :/


Mucek
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z ta modyfikacja http://community.invisionpower.com/files/file/5765-cookie-bar/ czyli z Cookie Bar 1.0.1 chodzi o to ze wszystko ładnie się dodaje ale np gdy klikamy w akceptuj to nic się nie dzieje nie znika to okienko z komunikatem poprostu cały czas to okienko jest nie znika gdy sie kliknie akceptuj, jak moge to zrobić aby to dobrze działało? Podaje kod który dodaje do ACP/Wyglad/Wyglad/Styl/globalTemplate chodzi o to ze chce zrobić politykę plików cookies ale nie działa mi coś to wiec proszę o pomoc bo może coś źle robię :D

<div id="cookieBar" class="message" style="position: fixed; text-align: center; width: 100%; top: 0px; left: 0px; z-index: 3000;">

Forum korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

<a id="cookieBarSubmit" class="__pCoo input_submit" href="#">Akceptuj</a>
</div>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Ja bym na Twoim miejscu usunął tego hooka, wrzucił pliki z paczki z modyfikacją na FTP jeszcze raz, zainstalował hooka i go ustawił. W instrukcji jest napisane:

 

 

==CSS & LAYOUT==
This hook does not require any changes to your templates. It does not require any change to a php file, so it's very maintenance friendly.
 

 

więc to co jest w bitach czy css Cię w ogóle nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.