Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Sesje wygasają


Damianexo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój aktualny adres IP nie zgadza się z zapisanymi w bazie

Cześć. Nie wiem za bardzo, gdzie to ulokować, więc wrzucę tutaj, ponieważ poniekąd ten błąd występuje na moim Forum. Mianowicie, gdy jestem w ACP, po jakimś czasie (lub czasami) wywala mnie na logowanie, z dopiskiem, że sesja wygasła lub moje IP nie zgadza się. Dzieje się tak tylko u mnie w domu- na innym laptopie również. Tutaj pytanie- czy to wina hostingu internetowego i w jaki sposób mogę zniwelować ten błąd, czy może jest to błąd czegoś innego (w co wątpie). Logując się na inne strony, opierająće się na sesjach czy tam cuś- to również mnie wyjebajta. IP mam cały czas ten sam- stały.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz zmienne IP to możesz zmienić w pliku initdata.php

define( 'IPB_ACP_IP_MATCH', 1 );

na

define( 'IPB_ACP_IP_MATCH', 0 );

Ale to znacząco obniża poziom bezpieczeństwa więc polecam nie zmieniać tego tylko po prostu logować się ponownie przy takiej potrzebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz zmienne IP to możesz zmienić w pliku initdata.php

define( 'IPB_ACP_IP_MATCH', 1 );

na

define( 'IPB_ACP_IP_MATCH', 0 );

Ale to znacząco obniża poziom bezpieczeństwa więc polecam nie zmieniać tego tylko po prostu logować się ponownie przy takiej potrzebie.

używam firefoxa od zawsze. Problem tkwi w tym, że wywala mnie tak tylko w domu, co daje do myślenia że jest to wina tutejszego interneta. na mieszkaniu mam normalnie, glanc powidło. ciasteczka itd nic nie pomogeły- ale usune jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.