Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zawieszanie się forum


Durios
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Otóż mam okropnie uciążliwy problem ze swoim forum. Zaraz wszystko wytłumaczę.

 

Jakiś czas temu przechodziłem z phpbb3 na ipb, było to jakiś miesiąc temu. Od miesiąca forum działa bardzo dobrze, czasami zdarzały się małe spadki płynności ale to szybko przechodziło.

 

Od paru dni forum po prostu siada, nie wiedzieć czemu. Zaczyna coraz bardziej mulić i mulić aż siada i nie ma forum.

Doszedłem do wniosku że zawiesza mu się index.php bo po zmianie na np. "test" i znów na poprawny wszystko wracało do normy i nagle działało - jeszcze płynniej i szybciej niż wcześniej.

 

Nie wiem jak się to odnośi do pluginów, jest ich trochę zainstalowanych chociaż szczerze nie wydaje mi się że dużp -  ale niestety większość niezbędna.

 

Obiążenie maszyny na której jest forum jest ok 0,98 - czyli bardzo dobrze.

 

W danej chwili to "siadanie" forum dzieje się coraz częściej, nie mam pojęcia z jakiego powodu to się dzieje. Nie mam żadnych errorów w logach, po prostu odmawia posłuszeństwa.

 

Czy ktoś może mi pomóc z tym problemem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profilu nie uzupełniłem specjalnie. @Jurij wyślę zaraz adres na pw.

 

Forum po prostu nie chciało się załadować. Ładowało się nieustannie długo i najzwyklej w świecie się nie chciało załadować.

Wyskakiwał błąd typu apache2 server xxxx port 80 problem

 

Wszystko zaczęło działac kiedy w index.php zmieniłem na chwilę na "test" by sprawdzić czy się wyświetli i czy jest połączenie po czym zmieniałem na poprawny i wszystko zaczynało działać.

Edytowane przez Durios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bo w tej chwili forum działa bez problemu. Z serwerem niby było w porządku podczas tego problemu.

Ten problem dzieje się co parę dni, wcześniej natomiast nie było go wcale.

 

Jesteście pewni że to nie pochodzi ze strony IP.Boardu ?

Czy to ostateczna decyzja na mój problem ?

Edytowane przez Durios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.