Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Co zrobić nie mogę zainstalować ipb


Hiyuga

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka otóż nwm co jest ;c Po 1 co zainstalować php itp. najlepiej jakby ktoś miał linka do wszystkiego bardzo mi by to pomogło ;c i wyjaśnił wiem że po tych php sql których nie wiem gdzie wgrać czy do głównych katologów, czy do web gdzie ma się znajdować forum. Wiem też że trzeba wgrać upload itp. wgrałem upload i inne  pliki wgralem php 5.6 mysql server 5.6 i nie działa co po chwile mi przerywało połączenie już nwm co jest ;c pomóżcie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie!

Wiem że wam sie dziś rok szkolny zaczał,szkoła cie zdenerwowała itp!

Ale aż taka padake masz,by nie napisać konkretnie 1 zdania?

Wrzucasz pliki z folderu upload do swojego katalogu forum (domyślnie public_html)  i instalujesz tyle!

Brednie takie wypisujesz że sie słabo robi.

  • Lubię to 1

"Ale ja mam oryginalny klucz patrz!"

http://scr.hu/1p4s/in3pa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spałem 3h :D jestem nerwowy 4 kawa nie chodzę do szkoły. Do roboty na 18. Nie trzeba żadnych php ani nic wgrywać? Sam upload ? + ja mam główne katalogi cgi-bin log private ssl tmp web webdav to w web czy zrobić nowy?

Edytowane przez Hiyuga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi błagam pomóż mi nwm właśnie dokładnie co zrobić jak skonfigurować i czy mam te php w ostatnim poście edytowanym napisałem katalogi mam zrobić public? i wgrać te php itp.? Jeśli tak moglibyście mi dać do tego linka żebym po prostu wgrał robięto długo i nwm o co chodzi 1 raz to robię ;c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vps i nie wiem co zrobić :c

Pomoże mi ktoś? Adminsitrator może mi usunąć ten post, ale niech pomoże :/

Jurij: Nie pisz postu pod postem, poczekaj aż ktoś Ci udzieli odpowiedzi. Posty scaliłem.

Edytowane przez Jurij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest VPS administrowany, to wgraj tylko pliki z client area do public_html i zainstalować forum. Jeśli nie administrowany, to musisz wszystko skonfigurować. Zawsze możesz też napisać ticket do supportu, żeby Ci pomogli z instalacją. W paczce z IPB masz szczegółową instrukcję co i jak robić po kolei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.